Gimnazjum liceum dołącza do zespołu krok po to, by wykonać występ, a następnie go wyrzuca

Na ostatnim zaplanowanym w zeszłym tygodniu sezonie piłkarskim uczniowie Lake Mary High School dali członkom szkolnej ekipy “Unity Revolution” entuzjastyczne przyjęcie, gdy zajęli najważniejszy punkt na sali gimnastycznej..

Ale zaledwie minutę w rutynie zespołu, doping stał się jeszcze głośniejszy: nowy dyrektor szkoły z Florydy, dr Donna “Mickey” Reynolds, lat 49, zabrakło w charakterystycznych spodniach mundurowych, koszulce klasy wyższej i czarnej atletyce buty. Stanęła razem z resztą drużyny, po czym dołączyła do niej, wykonując resztę kroków i doprowadzając dom do porządku..

Wideo z rajdu muzycznego, zrobione przez szkolną matkę Becky Godwin i opublikowane na Facebooku, było oglądane ponad 2,6 miliona razy i podzielone ponad 35 000 razy od zeszłego tygodnia.

“Nie wiedziałem, jak zareagują uczniowie”, powiedział Reynolds DZIŚ rodzicom. “Spodziewałem się, że umrą ze śmiechu, że pomyślą, że to było histeryczne, ale nigdy nie słyszałem takich okrzyków, byłem tak zaskoczony, jak bardzo wiwatowali”.

“Stepping” to forma tańca perkusyjnego, który przybył do Ameryki z Afryki poprzez afroamerykańskie bractwa i bractwa w kampusach uniwersyteckich w latach 80. i 90. XX wieku. Zespoły, w tym własne Lake Mary High School, są zróżnicowane zarówno pod względem rasowym, jak i społeczno-gospodarczym i obejmują zarówno młodych mężczyzn, jak i kobiety..

Reynolds, której ojciec był założycielem tej samej szkoły w 1981 roku i która sama ukończyła szkołę w 1986 roku, była pod wrażeniem zespołu krokowego, kiedy po raz pierwszy zobaczyła ich w pierwszym sierpniowym sezonie sezonu, i wtedy zapytała czy mogłaby kiedyś spróbować dołączyć do nich.

Kiedyś kapitan w zespole tanecznym Lake Mary High School, kiedy była studentką i trenerem w dwóch zespołach w innych szkołach średnich na początku swojej kariery, Reynolds chciała wspierać zespół, który czasami nazywa siebie “miejskimi słabszymi” szkoły. , według trenera Kelly Lupis.

“Byliśmy tak szczęśliwi, kiedy usłyszeliśmy, że chce z nami pójść”, powiedział Lupis DZIŚ rodzicom. “Po prostu bardzo pochlebne – szkoła znana jest z doskonałych zespołów tanecznych i dopingujących – i kiedyś była w zespole tanecznym, więc byłby to oczywisty wybór – ale wybrała nas..

“I ona to zabiła.”

Jezioro Mary High School principal Dr. Mickey Reynolds poses with members of the school's step team after their surprise pep rally performance.
Kierownik szkoły Lake Mary Dr Mickey Reynolds pozuje z członkami szkolnej ekipy krok po niespodziewanym występie na rowerze.Diana Purutcuoglu

Reynolds uczestniczyła w kilku zajęciach zespołu, pracując z członkami jeden-na-jeden, aby nauczyć się rutyny i nagrywając je, aby obejrzeć i ćwiczyć samodzielnie w domu – czasami z dziećmi, Jayce, 12 i Hannah, 10 lat. Każdy z 21 członków zespołu wyraził swoją opinię na temat jej występu.

“Powiedzieli mi, żebym zszedł na ziemię na poręczach i musiałem im powiedzieć, że jeśli zejdę na ziemię, nie będę w stanie wrócić!” powiedziała. “Ale pomyślałem, że to była świetna lekcja od trenera, aby pokazać dzieciom, że mogą dawać korekty dorosłym, co wiele dla mnie znaczyło.”

Już nigdy nie przegap historii rodzicielstwa dzięki biuletynowi DZISIAJ Rodzice! Podpisz tutaj.

Reynolds wykonała po części wsparcie zespołu krokowego, ale także pomogła jej nawiązać kontakt ze studentami. Choć ma historię rodzinną w szkole, jest to jej pierwszy rok jako dyrektor, przejmując stanowisko, gdy ukochany były dyrektor został przeniesiony na wiosnę ubiegłej wiosny.

W rzeczywistości pierwszy w roku szkolnym rok szkolny był dla Reynoldsa zupełnie innym doświadczeniem. Główny trener piłki nożnej w szkole ostrzegł ją, że może zostać wygwizdana przez niektórych uczniów, którzy nie są zachwyceni, że mają nowego dyrektora, i miał rację – choć Reynolds zauważyła, że ​​cieszyła się, że było to “tylko wygwizdanie, a nie cała sala gimnastyczna”. . ” Po pierwszym wiecu, uczennica zamieściła zdjęcie Reynoldsa na Snapchacie z hashtagiem “#notmyprincipal”.

“Nie jestem przyzwyczajony do bycia wygwizdanym”, Reynolds. “Ale akceptujemy to jako zleceniodawców, będzie okres przejściowy. Wiesz, że to potrwa, zanim ludzie cię zaakceptują, ponieważ są zirytowani tym, że nie ma drugiego dyrektora.

Dyrektor Dr. Mickey Reynolds wowed the students of Lake Mary High School when she dropped in on the step team's routine.
Pani doktor Mickey Reynolds zachwyciła uczniów z Lake Mary High School, kiedy wpadła na rutynę zespołu stepowego. “Byłem zszokowany dopingiem” – powiedziała.Joanna Lopes

“Studenci martwili się, że zamierzam odebrać im wszystkie przywileje i zabawę, i rozumiem, i wiedziałem, że muszę tylko zrobić to, co robię, i ostatecznie zmieniliby zdanie” – powiedziała.

Można śmiało powiedzieć, że Reynolds zdobyła serca swoich uczniów. Po ubiegłotygodniowym wiecu, uczniowie i ich rodzice publikowali wideo z jej występów w mediach społecznościowych pod nagłówkiem: “TO JESTEM NAJWAŻNIEJSZY!”

“Czasami trzeba być skłonnym do postawienia się w sytuacji zagrożenia przed swoimi dziećmi i musisz być gotów nie wiedzieć, jaki będzie wynik, kiedy spróbujesz połączyć się z dziećmi” – powiedział Reynolds . “Połączenie nie może być walką, nie jest to ulica jednokierunkowa.

“Czasami dorośli – nawet najmądrzejsi dorośli – mają trudności z opuszczeniem czujności i pozostawieniem siebie bezbronnymi wobec swoich dzieci. Możesz być zaskoczony, jak wiele możesz się nauczyć i odjąć od niego, próbując”.

Komentarz edytora: Ta historia pierwotnie miała miejsce w listopadzie 2017 r.

Loading...