Fisher-Price zapewnia rodziców: Nie, ten “Happy Hour Playset”, który widziałeś online, nie jest prawdziwy

Czy gburowaty barman i dwóch pijanych pijaków sprzedaje się osobno?

Fałszywa reklama “Happy Hour Playset” Fisher-Price – z niewielkim barem, stołkami i fałszywymi butelkami po piwie – rozgniewała niektórych rodziców, którzy zauważyli to online i nie zdawali sobie sprawy, że to żart.

Zdjęcie salonu malucha zostało stworzone przez Adama Padilla, właściciela nowojorskiej agencji brandingowej i ojca 2-letniej dziewczynki.

https://www.instagram.com/p/BNpjzBDFUGv

Zdjęcie zestawu, w którym wszyscy znają twoje imię, to chłopiec karmiący piwo i barman przypominający berlińską wersję Coacha z “Cheers”.

Po udostępnieniu na Facebooku przez komika Amiriego Kinga, wirus ten stał się wirusowy, powodując skargi na Fisher-Price od osób uważających go za prawdziwy produkt.

Fala spowodowała, że ​​Fisher-Price odpowiedział tym, którzy narzekają na Twitterze, oświadczeniem: “Proszę wiedzieć, że ten produkt nie został zatwierdzony, wyprodukowany lub zatwierdzony przez Fisher-Price”.

Wraz ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, podróbki Fisher-Price były ostatnio popularne. W weekend “Saturday Night Live” wyemitowała parodię reklamową dla fałszywego produktu o nazwie “Wells for Boys”.

W skeczu plastikowe studnie życzeń, będące częścią linii “Sensitive Boy Line” firmy produkującej zabawki, są przeznaczone dla chłopców, aby mogli się oprzeć i śnić na jawie.

“W ciągu ostatnich kilku tygodni pojawiły się komiczne, a zarazem fikcyjne produkty Fisher-Price – być może wynik dorosłych pisarzy, projektantów i komików, którzy sami byli Fisher-Price” – powiedziała firma w oświadczeniu do DZISIAJ.

“Jako premierowa firma zajmująca się rozwojem dzieci, która koncentruje się na pomaganiu rodzinom w jak najlepszym startie w życiu, bardzo poważnie traktujemy naszą rolę w rozwoju zabawek i produktów, ale możemy docenić najnowsze sugestie dotyczące rozwoju produktów jako oczywistą miłość do marki”.

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.