Fani cytują “Pięćdziesiąt twarzy Greya” Jamiemu Dornanowi … przed jego dziećmi

Dla wielu fanów aktorem Jamie Dornanem jest Christian Gray z filmowej adaptacji parnego bestsellera “Fifty Shades of Grey”, nawet gdy jest poza ekranem … i jego dzieci.

Jeśli uważasz, że jest to niewygodna sytuacja dla 35-letniego aktora i ojca, masz absolutną rację.

'Pięćdziesiąt Shades of Grey’ star Jamie Dornan
“Fifty Shades of Grey” gwiazd Dakota Johnson i Jamie Dornan. Universal Pictures

W niedawnym wywiadzie udzielonym Ellen DeGeneres Dornan ujawnił, że publiczne wyjścia stały się nieco niezręczne, a niektórzy fani nie mogli oprzeć się gorącym i ciężkim komentarzom, nawet gdy jest z córkami malucha i córeczki.

Yikes.

“Wielu fanów mówi do mnie tak, jakbym był Christianem Grey’em”, powiedział. “Będę w linii w Starbucks i ktoś będzie mówił:” Och, panie Gray. ” I będę dosłownie trzymał jedno z moich dzieci. “

“Dostaję wiele takich rzeczy i mówię bardzo specyficzne rzeczy z książek lub filmów, jak np.” Red Room “- powiedział DeGeneres.

W przypadku, gdy nie jesteś zaznajomiony z czerwonym pokoju, jest tam dużo dorosły rzeczy się zdarzają.

“Po prostu nie wiem, jak na to odpowiedzieć” – powiedział Dornan. “Nie jestem taki jak on. Zawsze lubię się śmiać, trochę panikuję i myślę, że oni myślą, że jestem po prostu naprawdę dziwny, z czym mam się dobrze. “

Żona Dornana, aktorka i piosenkarka Amelia Warner, nie widziała filmów. “Nie chcę płacić za bilet”, żartował z DeGeneres.

Parująca saga mieszająca życie rodzinne Dornana dobiega końca, ale nie bez wielkiego wyjścia.

Najnowszy – i ostatni – film Fifty Shades, Fifty Shades Freed, zagości w kinach 9 lutego.