Dylan Dreyer dzieli uroczy (i niechlujny) pic Calvina świętującego 10 miesięcy

Urodzony syn Dylana Dreyera, Calvin, ma 10 miesięcy – a meteorolog DZISIAJ nie mógł oprzeć się picowi swojego małego chłopaka świętującego swój wielki dzień.

“Nasz 10-miesięczny ser! Czas leci, gdy dobrze się bawisz!” Dreyer napisał obok zdjęcia Calvina zbierającego mu miskę jedzenia dla dzieci. Spójrz na ten szczęśliwy uśmiech!

“Kiedy myślimy, że dzisiejszy dzień nie może być lepszy niż wczoraj, zawsze nas zaskakuje, a potem zaczynamy czuć się źle, ponieważ wiemy, że jutro będzie jeszcze lepiej!” Dreyer napisał.

Dziecko Dylana Dreyera Calvin próbuje seltzer po raz pierwszy

Sep.01.201700:51

Dreyer i jej mężulek, NBC Nightly News, operator Brian Fichera, powitali Calvina, jego pierwsze dziecko, w grudniu zeszłego roku, i to było podniecające obserwowanie, gdy żądne przygód dziecko cieszy się każdą chwilą swojego pierwszego roku – jak wtedy, gdy poznał swoją prababkę w lipcu , i uczestniczył w swojej pierwszej grze Red Sox zaledwie dwa miesiące później.

Calvin zaskoczył także mamę na antenie w dniu jej urodzin – w nie mniej niż w Supermanie!

Co do Dreyera, oceniła macierzyństwo jako “najwyższą radość”.

“Nie dbam o to, jak bardzo jestem zmęczona”, spieszyła do DZISIAJ w styczniu zeszłego roku. “Widzę jego twarz i po prostu zakochuję się za każdym razem, gdy na niego patrzę”.

I naprawdę, kto może ją winić?

Szczęśliwi 10 miesięcy, Calvin!