Dwayne Johnson robi się poruszony, mówiąc o swoim związku z córką

Dwayne Johnson może być “Rockiem” i mięśniami na zewnątrz, ale z pewnością jest bardzo miękki wewnątrz, zwłaszcza jeśli chodzi o jego nastoletnią córkę.

Johnson był emocjonalny podczas wystąpienia w ten weekendowy odcinek “Oprah’s Master Class” o swojej 14-letniej córce, Simone.

Dwayne The Rock Johnson with his daughter Simone
Dwayne “The Rock” Johnson z córką, Simone i jego matką Ata Johnson.Jeffrey Mayer / WireImage

“Zawsze chciałem być wspaniałym ojcem. Zawsze chciałem dać Simone rzeczy, których nigdy nie dostałem “- powiedział, przypominając sobie burzliwą młodość.

“Kiedy trzymałem ją, kiedy się urodziła, trzymałem ją w tych dwóch dłoniach i powiedziałem jej:” Zawsze będę, zawsze się tobą opiekować. “Przez resztę swojego życia jesteś bezpieczny” – powiedział.

POWIĄZANE: Dwayne Johnson, Lauren Hashian spodziewa się dziewczynki: “Jesteśmy bardzo wdzięczni”

Johnson powiedział pomimo rozwodu z byłej żony Dany Garcia, matki Simone, utrzymuje bliskie relacje z córką. W serialu mówił o tym, by zapytać ją, co najbardziej kocha w ich związku. Przywołanie jej odpowiedzi sprawiło, że poderwał się.

“Powiedziała:” Cóż, ufam ci “- powiedział. “Aby 13-letnia dziewczynka powiedziała to swojemu tacie … Powiedziała:” Ufam ci i mamy szczególną więź “.

Johnson na początku tego tygodnia spodziewa się kolejnej córki, z długoletnią dziewczyną Lauren Hashien.

Dwayne Johnson i dziewczyna gotują córeczkę

11.11.201500:24