Dusty Rose: Poznaj historię kryjącą się za dziewczyną Adama Levine’a

Behati Prinsloo i Adam Levine przywitali córkę w środę, 21 września. Imię ich córeczki? Kolorowy, zwrotny i zupełnie nieoczekiwany Dusty Rose.

Czy piosenkarka i jego supermodelka mogą czerpać inspirację z ikony Dusty Springfield z lat sześćdziesiątych? To jest możliwe. Panna Springfield – urodzona Mary Isobel Catherine Bernadette O’Brien – stała się znana zawodowo dzięki jej pseudonimowi z dzieciństwa. Jej hity sięgają od słodkich “Wishin” i “Hopin” do uduchowionego “Syna kaznodziei”.

Adam Levine, Behati Prinsloo witają pierwsze dziecko: dziewczynę, Dusty Rose

23.2.201600:21

A może Adam i Behati podążali śladami tylu celebrytów, którzy przyjęli imiona dla dziewcząt.

Kuzyn Dustina i Rusty’ego, Dusty zagrał w Top 1000 chłopców od lat 1950. do lat 90..

Adam Levine
Adam Levine śpiewa na koncercie DZISIAJ 2012. Być może inspiracja dla drugiego imienia Dusty’ego była tuż pod jego nosem … lub ramieniem?REX za pośrednictwem Shutterstock

Dopiero gdy Miss Springfield stała się powszechnie znaną nazwą, uznaliśmy to imię za nasze córki. Dusty osiągnęła szczyt jako dziewczęca nazwa w 1976 roku.

Od tego czasu Dusty poszedł w zapomnienie. Tylko piętnaście dziewcząt otrzymało imię w zeszłym roku, a tylko około czterech tuzinów chłopców.

Najpopularniejsze imiona dla dzieci w tym roku…

Maj 06.201601:01

Ale Mała Miss Levine może to wszystko zmienić. Dusty Rose jest ładnym odcieniem różu, a nazwy kolorów od oliwki do Scarlett po błękit mają swój ślad.

Czy Dusty mógłby być następny??

Vanilla Ice ma córkę o imieniu Dusti Rain.

Adam Levine otwiera się na temat Prince’a, “The Voice” i pierwszego ojcostwa

26 kwietnia 2016 r05:13