Domy z piernika z dziećmi! 10 zabawnych pomysłów

Ze wszystkich naszych ulubionych projektów wakacyjnych z kuchnią, dekorowanie domu z piernika jest drugie po wypieku (i jedzeniu!) Świątecznych ciasteczek. Ale w tym roku pomiń te same czerwone i zielone gumki i sprawdź te urocze (i oryginalne) wskazówki z piernika. Świąteczna radość? Tak sądzimy!

 Minimalist Decorating
Dzisiaj

Minimalistyczne dekorowanie

Tania McCartney

Zapomnij o pokryciu domu z piernika w kupkach cukierków. Zamiast tego dodaj eleganckie detale z białym lukrem, tak jak w tej kreacji od blogera Tania McCartney. Rozkoszuj się słodyczami swojego dzieciaka czekoladowymi nonpareils jako uroczymi dachówkami i odkurz je kocem cukrowego śniegu.
Uzyskaj porady: Tania McCartney

 Monochromatic Candy
Dzisiaj

Pomyśl Różowy

Sweetopia

Nasza ulubiona nowa końcówka z piernika: Użyj cukierków w odcieniach tego samego koloru, jak ten różowawy pałac z Marian w Sweetopia. Ona również oferuje film instruktażowy i darmowy szablon do tworzenia gingerbread house, który sprawi, że twój projekt będzie bardziej płynny.
Uzyskaj porady:Sweetopia

 Mini Houses on Hot Chocolate Mugs
Dzisiaj

Domki Cocoa

Nie Martha

Zamiast robić jeden wielki dom z piernika jako rodzinę, czemu nie pozwolić, aby każde dziecko zrobiło swój własny mini-dom, by usadowił się na kubku gorącego kakao, jak te cuties z Not Martha? Utrzymuj dekorację prostą – i tylko na dachu – z pokruszonymi laskami cukierków, posyp je i szlifuj cukier.
Uzyskaj porady: Nie Martha

 Graham Cracker Houses
Dzisiaj

Graham Cracker Classic

One Charming Party

Próbujesz urządzać przyjęcie? One Charming Party sugeruje wstępne wykonanie domów z krakersami graham zamiast piernika, aby zaoszczędzić czas, i używając stopionego brązowego cukru jako super mocnego jadalnego kleju. W ten sposób dzieci mogą od razu dekorować.
Uzyskaj porady: One Charming Party

 Advent Calendar
Dzisiaj

Kalendarz adwentowy

Pierniki śnieżynka

Odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia jest wyjątkowo słodkie, kiedy można zrywać małe ciasteczko z cukrem, oznaczone każdą datą z dachu słodkiego kalendarza adwentowego z piernika, takie jak ten z Pam w Gingerbread Snowflakes. Feling jest bardzo sprytny? Upiecz ciasteczka z cukrem w kształcie serc i ludzi i używaj do dekoracji reszty domu.
Uzyskaj porady: Pierniki śnieżynka

 Hanukkah Gingerbread House
Dzisiaj

 

Dom Chanuki

Małe kawałki i blogi

Sari of Little Bits and Blogs używał niebieskich, białych i srebrnych cukierków i lukru, aby stworzyć dom z piernika o tematyce chanukowej. Uwielbiamy małą lufę jarmułkę na piernika!
Zobacz więcej: Małe kawałki i blogi

 Chocolate Lover’s Haven
Dzisiaj

Chocolate Lover’s Haven

King Arthur Mąka

Przykryj domek z piernika w czekoladzie, czekoladzie i więcej czekolady! Ciemne kwadraty tworzą doskonałe cegły, a dach jest dobrze shingled w czekoladowych kroplach w tej soczystej kreacji z King Arthur Mąka. Po prostu trzymaj go w spokoju, aby cała czekolada nie stopiła się.
Zobacz więcej: King Arthur Mąka

 Fairy Tale Cottage
Dzisiaj

Bajkowa chata

Sugar Craft

Rozdrobniona pszenica stanowi idealny dach pokryty strzechą w tym uroczym domku z Sugarcraft. Cukrowe okiennice, gingersnapowe stopnie i lody tworzą scenę z bajki.
Uzyskaj porady: Sugar Craft

 Pioneer Log Cabin
Dzisiaj

Pioneer Log Cabin

No Me Made

Pałeczki Pretzel nadają tej chatce od Kim w ciastach i ciastkach odpowiednio rustykalny klimat. Komin czekoladowo-kamienny (lub żelowy) dopełnia wyglądu.
Zobacz więcej: No Me Made

 Light Up Windows
Dzisiaj

Rozjaśnić

Gingerbread House Haven

Zastanawialiście się kiedyś, jak uzyskać idealną ciepłą i przytulną poświatę w swoim domku z piernika? Gingerbread House Heaven ujawnia sekret: okna wykonane z roztopionych cukierków toffi! Wystarczy zmiażdżyć cukierki, umieścić w otworach okiennych schłodzonego piernika i upiec. (Pobierz kompletne instrukcje tutaj.) Światła LED lub świąteczne w Twoim domu dopełniają oświetlonego efektu; po prostu wymyśl, gdzie umieścisz je, zanim się skonstruuje. Tak, ten wymaga trochę więcej wysiłku, ale warto!
Uzyskaj porady: Gingerbread House Haven

Ellen Sturm Niz jest redaktorką i pisarką pracującą, rodzącą i mieszkającą w Nowym Jorku. Śledź ją Świergot, Pinterest, Tumblr i Google+.

Wersja tej historii pierwotnie pojawiła się na iVillage.