do popu: zdjęcia macierzyńskie w osobowości mamy dopasowanej do sklepu spożywczego

Z jej pierwszymi dwoma synami, Amy Scott z Montgomery w Teksasie, pozowała do uroczych zdjęć z okazji macierzyństwa, gdzie nosiła suknie i prezentowała idealne włosy i makijaż. Teraz, spodziewając się trzeciego syna, wiedziała, że ​​będzie potrzebowała dodatkowych zdjęć ciążowych, ale czuła się, zmęczona. Przebieranie brzmiało jak za dużo pracy.

Kiedy jej fotografka, Lauren Giles, zapytała, co sprawiło, że Scott był wygodny, natychmiast odpowiedziała: “jemy”. I wtedy właśnie nadeszła inspiracja.

Już nigdy nie przegap historii rodzicielstwa dzięki biuletynowi TODAY Parenting! Podpisz tutaj.

“Lauren powiedziała:” Możesz jeść. Dlaczego nie pójdziemy do miejsca publicznego? “34-letni Scott powiedział TODAY. “Wpadliśmy na sklep spożywczy i to było idealne, ponieważ ma wszystkie moje ulubione rzeczy.”

Podczas her third pregnancy, Amy Scott has had major cravings for popcorn.
Podczas trzeciej ciąży Amy Scott miała duże pragnienie popcornu. Dzięki uprzejmości Lauren Giles / Studio154 Photography

Giles z Studio 154 Photography, sprawdził w lokalnym sklepie spożywczym H-E-B, a kierownik dał im pozwolenie na sesję zdjęciową. Na początku 30 kwietnia kobiety poszły do ​​sklepu, a Scott – ubrany w wygodne dżinsy, sweter, buty do tenisa i włosy z cholewką – zrobił linię do mrożonek.

“Zdecydowanie pragnę lody”, powiedziała. “Najbardziej lubię czekoladę z kawałkami masła orzechowego i kawałkami czekolady. To w zasadzie niebo w łyżce. “

Kobiety miały nadzieję, że sklep będzie pusty, ale było więcej osób, niż się spodziewali. Większość osób zignorowała ich, ale niektórzy byli zszokowani.

“Niektórzy ludzie dawali nam małe chichoty i uśmieszki i wrócili do swoich pingów” – powiedział Scott. “Niektórzy ludzie byli naprawdę zdezorientowani z otwartymi ustami.”

Mający two toddlers and being pregnant means that Amy Scott feels exhausted. When she thought about her pregnancy photo shoot she knew she wanted to be comfortable.
Posiadanie dwóch małych dzieci i bycie w ciąży oznacza, że ​​Amy Scott czuje się wyczerpana. Kiedy pomyślała o swojej sesji zdjęciowej, wiedziała, że ​​chce być wygodna.Dzięki uprzejmości Lauren Giles / Studio154 Photography

Przyjaciele i rodzina uważają, że zdjęcia są “komiczne” i pasują do osobowości Scotta.

“Jestem bardzo przypadkową osobą”, powiedziała. “To prawdziwy strzał”.

Scott nigdy nie spodziewał się, że zdjęcia staną się tak popularne, ale cieszy się, że jej zabawne zdjęcia dotarły do ​​tak wielu osób. I wie, dlaczego tak dobrze współżyją z tak wieloma kobietami.

“Każdy, kto był w ciąży, może z łatwością odnosić się do niej”, powiedziała. “Wszystko, co chcesz robić, to być wygodne, siedzieć i jeść wszystkie rzeczy”.

Amy Scott is a casual person and wanted maternity photos that matched her personality.
Amy Scott jest osobą nieformalną i chciała zdjęć z macierzyństwa, które pasowałyby do jej osobowości.Dzięki uprzejmości Lauren Giles / Studio154 Photography

Giles powiedziała, że ​​otrzymała wiele telefonów od kobiet, które chcą, aby ich zdjęcia z okresu macierzyństwa odzwierciedlały to, kim są, tak jak robił to Scott. Fotograf jest zadowolony, że zdjęcia pokazują, że piękno wygląda inaczej dla każdego.

“To zmieniło ich nastawienie” – powiedział Giles. “Możesz nosić czapkę i sweter i wygodne dżinsy … to spotkanie z mamą tam, gdzie była i gdzie lubi być.”

Syn Scotta, Harrison, ma zostać wydany 1 czerwca, ale ona myśli, że będzie wcześnie, jak jego bracia, Henry, 5 i Hudson, 4. Podczas gdy miała świetny na zdjęcia, ma nadzieję, że pokażą jej synom znaczenie bądź sobą.

Przyjaciele and family love Amy Scott's fun maternity photos and she hopes she's showing her sons that being yourself is important.
Przyjaciele i rodzina uwielbiają zabawne zdjęcia macierzyństwa Amy Scott i ma nadzieję, że pokazuje swoim synom, że bycie sobą jest ważne.Dzięki uprzejmości Amy Scott

“Ludzie mogą cię przejrzeć, jeśli nie jesteś sobą,” powiedziała. “Niech lśnią twoja osobowość”.