Dlaczego Neil Patrick Harris nie jest zachwycony powrotem do szkoły

Znasz te zabawne posty na Instagramie przez rodziców, którzy radośnie skaczą i pompują pięścią w powietrzu, ponieważ są tak podekscytowani, że posyłają swoje dzieci z powrotem do szkoły?

W najbliższym czasie nie ujrzysz tego w karmie Neila Patricka Harrisa.

Ojciec 7-letnich bliźniaków Harper i Gideon z mężem Davidem Burtką, Harris jest smutno, że wkrótce nadejdzie lato.

Po spędzeniu dużej części ubiegłego roku w roli hrabiego Olafa w serialu Netflix “Seria niefortunnych wydarzeń” w Vancouver w Kanadzie, Harris nie był w pobliżu swoich dzieci.

“To nie pozwoliło mi być w tym samym mieście, nie mówiąc już o pokoju, jak moje dzieci. Tego lata było tak fantastycznie, że wszyscy mogliśmy spędzać razem czas. Zrobiliśmy dużo podróży, oglądaliśmy wiele filmów, poznawaliśmy “- powiedział TODAY Parents. (I tak, widzieliśmy, że jedna podróż była z Sir Eltonem Johnem i jego rodziną!)

“Kiedy zacznie się dzień w szkole … będę żałował, że nie jestem w stanie po prostu mieć wszystkiego za darmo z moim kolesiem z kłykciami”.

Ale chociaż Papa nie jest jeszcze gotowy do szkoły, opisuje bliźniaków jako “ostrożnie entuzjastycznie nastawionych”, aby dostać się do drugiej klasy, pragnąc wiedzieć, którzy przyjaciele są na swoich zajęciach i którzy nauczyciele będą mieli.

Już nigdy nie przegap historii rodzicielstwa dzięki biuletynowi TODAY Parenting! Podpisz tutaj.

Harris mówi, że on i Burtka prowadzą zwarty statek, gdy zaczyna się rok szkolny – od rodzinnego czasu na kolację do kąpieli, do czytania książki. Największe zmaganie o dzieci, mówi, będzie o wczesnej godzinie 7:30. pora snu po lecie pozostawania późno.

Bliźniacy nie mogą być zachwyceni perspektywą odrabiania zadań domowych, ale ich tata jest wielkim fanem. “Nie jestem zainteresowany wykonywaniem dla nich pracy domowej, ale myślę, że szkoła jest świetną okazją, aby nauczyć się różnych rzeczy, o których nie wiedziałeś, że musisz wiedzieć. Mam nadzieję, że mój entuzjazm na nich spadnie “, mówi, żartując” i jeśli nie są entuzjastycznie nastawieni, to są uziemione. “

Biorąc pod uwagę, że Burtka jest wyszkolonym szefem kuchni, nie dziwi to, że bliźnięta są niesamowitymi konsumentami, co często pokazują ich tata w mediach społecznościowych. Zapytaliśmy więc Harrisa: Czy dzieci, które kochają sashimi i przegrzebki i jeżowce, czyją z kolei wybredni zjadacze? Czy możesz uciec z robieniem kanapki z masłem orzechowym i galaretką na przekąskę po szkole?

Wygląda na to, że batoniki z masłem orzechowym będą częścią popołudniowej przekąski (Harris jest obecnie partnerem Jif Power Ups, nowej linii przekąsek) wraz z warzywami i hummusem lub owocami lub serem smyczkowym.

“Ich podniebienia są pełne przygód, ale doceniają również proste, zdrowe składniki. Nie mają apetytu na hamburgery z sieci fast-food lub bryłek kurczaka z dziwnymi sosami “, mówi Harris, dodając, że istnieje pewien talent do posiadania szefa kuchni. “Kiedy jedzą bryłki kurczaka, David robi je w domu, od zera.”

Posiadanie szefa kuchni również zainspirowało bliźniaków do gotowania. A to, jak mówi Harris, wymagało pewnej rodzicielskiej wytrwałości.

“Stało się wyzwaniem jeść wszystko, co służą. I nie tylko to, aby “aktywnie cieszyć się” wszystkim, co nam służą, bo więcej niż nie, nie okazuje się tak rozkoszne, jak moglibyśmy mieć nadzieję. “