David Schwimmer dzieli się swoim rodzicielskim podejściem “bez wstydu”

Kwestia nie może być bardziej aktualna, a dla Davida Schwimmera – który niedawno współtworzył serię PSA o nazwie “That’s Hassage” – to również jest głęboko osobiste.

Matka Schwimmera zajmowała się prześladowaniem jako młody prawnik w Kalifornii. I to jest coś, o czym często rozmawia z córką, Cleo, 6.

12 Annual John Varvatos Stuart House Benefit - Arrivals
David Schwimmer i jego córka Cleo Buckman Schwimmer przybywają na XII roczną nagrodę Johna Varvatosa Stuart House Benefit w John Varvatos w dniu 26 kwietnia 2015 r..Amanda Edwards / WireImage

“Z moją córką chodzi bardziej o to, by wiedzieć, że to jest twoje ciało i przestrzeń. Chodzi raczej o osobistą przestrzeń i budowanie zaufania do niej, by wypowiadała się i mówiła, jeśli cokolwiek napotka, sprawia, że ​​czuje się nieswojo, okres “- powiedziała gwiazda” Przyjaciół “Megyn Kelly DZISIAJ. “Jej ciało, jej włosy, to jej. Ona jest jej właścicielem. Daje jej odwagę i pewność, że przemówi i przemówi.

Tak, mówi Schwimmmer, to ciągła rozmowa.

David Schwimmer mówi o “To prześladowanie” PSA, “Spotkanie przyjaciół”

28 stycznia 2017 r11:03

“Właśnie powiedziała mi wczoraj wieczorem, że w piątek w szkole, niektórzy chłopcy za nią, niektórzy starsi chłopcy, trochę się dotykali i trochę kopali. Odwróciła się i rzuciła im spojrzenie – mówi Schwimmer. “Powiedziałem:” Następnym razem, Cleo, musisz się odwrócić i stanowczo, ale grzecznie powiedzieć, żeby przestać mnie dotykać. Jeśli robisz to dwa razy i wciąż cię dotykają, wstajesz, odchodzisz i znajdujesz dorosłego, kropka. Ważne jest, aby zaszczepić tego rodzaju zaufanie od najmłodszych lat. “

To samo dotyczy jej fizyczności. “Moim zdaniem nie powinno być wstydu w jej ciele i byciu w ciele i rozumienia, jak działa jej ciało” – mówi.

“To nękanie”, które koncentruje się na realistycznych scenariuszach z niechcianymi awansami, zostało wyprodukowane we współpracy z izraelskim pisarzem / reżyserem Sigal Avin. Możesz oglądać filmy tutaj.