Darth Vader tata budzi 2-letniego syna z mieczem świetlnym

Siła jest silna w przypadku 2-letniego Sebastiana Lopeza, którego obudził niedawno jego tata, Rob Lopez, ubrany w kompletny kostium Dartha Vadera.

“Sebastian, obudź się,” Rob Lopez mówi w głosie Dartha Vadera w wirusowym filmie z interakcji (który również zawiera zgodę matki na ten potencjalnie blizny). “Możemy rządzić galaktyką jako ojciec i syn, jeśli nie chcesz do mnie dołączyć, musisz ze mną walczyć.”

Podczas gdy niektóre dzieci płakały lub bały się, gdy obudziły się, by znaleźć uosobienie zła Gwiezdnych Wojen w swoim pokoju, Sebastian chwyta swoją lekką szablę i rzuca Dartha Vadera do bitwy, a następnie oferuje wycieczkę po jego sypialni i prosi go o przeczytanie opowieści.

Ojciec wakes his son up from nap dressed as Darth Vader
W wirusowym wideo, Rob Lopez budzi syna, Sebastiana, 2, rano w przebraniu Dartha Vadera.Rob Lopez / YouTube

Lopez, który mieszka w Tamarac na Florydzie z żoną Tamarą, Sebastianem i jego 3-miesięcznym synem, Benjaminem, mówi, że jego syn jest wielkim fanem Star Wars i uwielbia bawić się lekkimi szabelkami i figurkami z filmu.

“Szczerze mówiąc, miałem silne przeczucie, że nie zwariuje”, powiedział Lopez DZIŚ rodzicom. “Sebastian jest dość nieustraszonym dzieckiem i niewiele go zmienia.”

Lopez mówi, że jego syn zawsze śpi z jakąś zabawką i zasnął poprzedniej nocy swą lekką szablą u stóp łóżka.

Lopez says Sebastian loves playing with light sabers and can name most of the characters in the Star Wars movies.
Lopez mówi, że Sebastian uwielbia bawić się lekkimi szablami i potrafi wymienić większość postaci z filmów Star Wars.Rob Lopez

“Po prostu przesunąłem go obok niego, aby mógł zapamiętać, że go miał”, powiedział Lopez. “Zasadnie myślał, że to Darth Vader, ale nie udało mi się zrobić ostatniego filmu, ale próbowałem go złapać i umieścić go na kolanach, ale trochę się wystraszył. Był podekscytowany, że ma Vadera w swoim pokoju, ale chciał zachować bezpieczną odległość, a kiedy to zrobił, zdjąłem hełm i pokazałem mu, że to jego tatuś.

Jako ojciec dwóch chłopców i sam wielki fan Star Wars, Lopez mówi, że uwielbia oglądać filmy i dzielić się miłością do serii z synami. Sebastian nie jest jedynym dzieckiem Lopez, który używa siły – niemowlęcia Lopeza, drugie imię Benjamina to “Han”, po filmie postać Han Solo.

The Lopez family: Tamara, Rob, Sebastian, 2, and Benjamin, 3 months.
Rodzina Lopez: Tamara, Rob, Sebastian, 2 i Benjamin, 3 miesiące.Rob Lopez

“Uwielbiam to, że mogę nauczyć moje dzieci o Gwiezdnych Wojnach i pomóc im rozwinąć ich wyobraźnię” – powiedział Lopez. “Myślę, że tak wielu dorosłych traci kreatywność i wyobraźnię, gdy dorastają i mam nadzieję, że nigdy tego nie stracę i zachęcić moje dzieci do kreatywności!”