Czy dzieci powinny same chodzić na sankach? Dlaczego jeden pisarz mówi “tak”

Jest teraz świeży śnieg pokrywający większość północnego wschodu, a podczas gdy cały ten proszek dorastał, łapiąc łopaty, dzieci sięgają po sanki i marzą o przygodzie.

Ale czy to przygoda, którą powinni mieć na własną rękę?

Jeśli pozwolisz swoim dzieciom jeździć na sankach samodzielnie?

18.2.201601:40

W dzisiejszych czasach dzieci uczestniczą w kilku śmiałych zajęciach bez obecności rodziców opiekuńczych. Ale według felietonisty Toma Purcella, podczas gdy sanki nie mogą być bezpieczne i łatwe, ważne jest, aby.

Dziecko sledding
Dziecko idzie na sankach w dół wzgórza w Bruce Park w Greenwich, Connecticut 24 stycznia 2016 r.

Miliony ludzi we wschodnich Stanach Zjednoczonych zaczęły wygrzebywać niedzielę od wielkiej zamieci, która doprowadziła Nowy Jork i Waszyngton do zastoju, ale kłopoty z podróżowaniem były dalekie od końca. Burza – nazwana “Snowzilla” – zabiła co najmniej 18 osób po tym, jak ogarnęła kilka stanów przez 36 godzin w piątek i sobotę, co miało wpływ na szacunkowo 85 milionów mieszkańców, którym kazano trzymać się z dala od dróg i przycupnąć w drzwiach dla własnych bezpieczeństwo. / AFP / Timothy A. CLARYTIMOTHY A. CLARY / AFP / Getty ImagesTIMOTHY A. CLARY / AFP – Getty Images

“Jeździłem przez popularne miejsce do jazdy na sankach po tym, jak spadł śnieg w zeszłym tygodniu”, napisał Purcell w opinii dla Townhall.com. “Widziałem tylko garstkę młodszych dzieci i każdy z nich miał przynajmniej jednego dorosłego, który miał nad nim czujne oko”.

Nie tak było, gdy dorastał w latach 70. XX wieku.

“Pozostawiono nam swobodę eksperymentowania i wymyślania” – wyjaśnił. “Robiliśmy skoki i kursy z przeszkodami. Pewnie, co 20 minut dziecko znikał, sprawiając, że jego rękawice, nauszniki i buty latały w każdym kierunku, ale, człowieku, było fajnie.”

dziecko sledding
Guy Fruge, 7, zjeżdża na sankach ze wzgórza w parku Avent po tym, jak śnieg spadł w piątek rano, 22 stycznia 2016 r., W Oksfordzie, w Pannie Wczesny poranek śnieg zapewnił mnóstwo zabawy dla dzieci, ponieważ urzędnicy szkolni wezwali wcześniej do zamknięcia społeczeństwa szkoły. (AP Photo / Rogelio V. Solis)Rogelio V. Solis / AP

POWIĄZANE: Mama badała, czy pozwolić swoim dzieciom chodzić sama: “Robimy to, co robili nasi rodzice”

Purcell przypomniał sobie obrażenia – nie tylko z sań. W ciągu dnia nie brakowało łobuzów, a oni nie używali swoich sań jako broni. Ale poruszanie się w tych sytuacjach bez rodzica, aby uratować dzień, jest dokładnie tam, gdzie Purcell uważa, że ​​wartość leży w tych solowych wyprawach saneczkowych.

“Nauczyłem się w wieku 10 lat, jak radzić sobie z łobuzami”, napisał. “Dorastałem trochę więcej … ponieważ moi rodzice pozwolili mi na swobodę”.

POWIĄZANE: W związku z tym, że procesy sądowe występują razem z obrażeniami u dzieci, niektóre miasta zakazują jazdy na sankach

Ale co jest naprawdę ważniejsze – unikając potencjalnego niebezpieczeństwa lub potencjalnie ucząc się lekcji życia?

“Nigdy nie mieliśmy rodzica w zasięgu wzroku”, Al Roker przypomniał o swoich dzieciństwie, kiedy dyskutował o problemie saneczkowym w DZISIAJ poniedziałek rano.

Podobnie było z Mattem Lauerem, ale zauważył: “Wszystko dziś wydaje się bardziej niebezpieczne, więc rodzice pełnią bardziej rolę nadzorczą”.

Śledź Ree Hines na Świergot.