Courteney Cox, David Arquette ponownie spotyka się w rzadkiej rodzinie z córką

Courteney Cox i David Arquette niedawno zjednoczyli się, aby dopingować ich córkę, Coco, gdy zaczyna liceum – i podąża ich śladami.

46-letnia Arquette zabrała na Instagram w środę, aby podzielić się rzadkim zdjęciem rodzinnym.

“Jestem bardzo dumny z mojej córki Coco!” Napisał szczęśliwe zdjęcie. “Baw się dobrze i bądź bezpieczna w liceum! I nie dorastaj zbyt szybko! Kocham miłość, kocham cię !!!”

Zdjęcie znajduje przyjaznego exesa promieniującego obok Coco, 14, która wydaje się być ubrana w swój środowy strój Addamsa dla swojej szkolnej produkcji “Rodziny Addamsów”.

W lipcu Arquette otworzył dla Nas Weekly o tym, jak dumny był z Coco za przejęcie jednej z głównych ról w tym spektaklu. “Ona ma przewagę i jest naprawdę ekscytująca, uwielbia grać, śpiewać i występować, ma rodzinne geny” – wyjął.

Arquette, który podzielił się z Coxem w 2010 roku po 11 latach małżeństwa, ma także dwóch synów ze swoją drugą żoną, Christiną Arquette.

Tymczasem 54-letni Cox jest zaręczony z rockmanem Snow Patrol, Johnnym McDaidem.

Aula “Friends” otworzyła się na temat rozwodu pary w 2016 roku, kiedy pojawiła się w programie NBC “Running Wild With Bear Grylls”.

“Stwierdziliśmy, że prowadzimy oddzielne życie, po prostu współistniejemy i jesteśmy wspaniałymi przyjaciółmi, ale nie utrzymujemy intymności, która jest tak ważna w związku” – powiedziała Grylls. “Myślę, że naprawdę musisz pracować w związku i myślę, że próbowaliśmy, jesteśmy po prostu bardzo różni, jestem jego przeciwieństwem.”

Ponieważ rozstali się z przyjaciółmi, powiedział Cox, nie było żadnego bałaganu.

“Chodzi mi o to, że jak rozwodu, powiedziałbym, że jest to jeden z lepszych.Z pewnością jesteśmy dobrymi współ-rodzicami razem”..

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow mają tekst grupy “Przyjaciele”

Mar 05.201800:52