Córka Jona Bon Jovi zaskakuje publiczność koncertową tańcem na scenie

Jeśli widziałeś występy Jona Bon Jovi w ostatnich latach, być może słyszałeś, jak grał “I’ve Got the Girl”, podczas gdy domowe filmy jego młodej córki, Stephanie Rose, grały w tle..

Ale nie potrzebował domowych filmów w sobotę wieczorem. Podczas swojego koncertu w Las Vegas, Stephanie, teraz 23, dołączyła do taty na scenie i zaczęła tańczyć!

POWIĄZANE: Jon Bon Jovi i żona ujawniają, dlaczego ich 27-letnie małżeństwo działa

Ma szczególny rezonans, ponieważ Jon napisał piosenkę dla Stephanie, gdy miała około 7 lat.

“Każdy ma małą dziewczynkę w swoim życiu”, muzyk, który w czwartek skończył 55 lat, powiedział publiczności w połowie wykonywania piosenki. “Ich córka, ich dziewczyna, ich żona, ich mama – wszystko idzie tak szybko, a oni zaczynają jako małe dzieci i ich przyszłość wydaje się jasna. I napisałem tę piosenkę dla tego małego dziecka, które teraz nie jest takie małe kochanie już. “

A potem zaprosił Stephanie na scenę, gdzie zabawa naprawdę się zaczęła!

Gdy piosenka się skończyła, objęli uścisk i pocałował ją w oba policzki.

Rzeczy nie zawsze były różowe dla Stephanie – w 2012 roku została aresztowana po podejrzeniu przedawkowania narkotyków w jej akademiku, który trafił na pierwsze strony gazet. Ale wydaje się, że odbiła, być może dzięki jej silnym więziom rodzinnym. Jon jest żonaty ze swoją szkolną ukochaną, Dorotheą, przez 27 lat, a para ma troje innych dzieci: Jessego, 22, Jacoba, 14 i Romeo, 12 lat.

POWIĄZANE: Bon Jovi otwiera się na temat problemów córki z narkotykami

“Nigdy nie wciągamy dzieci do rzeczy” – powiedziała Dorothea People w zeszłym roku. “Nigdy nie wskazałem na telewizor i powiedziałem:” Jest tatuś! ” Staramy się, aby nasze dzieci miały normalne życie “.

Oczywiście nie zawsze można trzymać dzieci z dala od światła … lub poza sceną!

Śledź Randee Dawn na Twitterze.