Chrissy Teigen urodziła dziecko nr 2: “Ktoś jest herrrrrrrem!”

Gratulacje dla Chrissy Teigen i męża Johna Legenda. Para właśnie przyjęła drugie dziecko na świat.

I to jest chłopiec!

Chrissy Teigen i John Legend witają swoje drugie dziecko – to chłopiec!

17 maja 2017 r00:22

Teigen opublikowała ogłoszenie przez Twittera na noc i to, czego jej tweet zabrakło w szczegółach, nadrobiło to z entuzjazmem.

“Ktoś jest herrrrrrrem!” Ona napisała.

Po krótkiej wiadomości pojawił się emoji z butelek dla niemowląt i dzieci, który został natychmiast przesłany przez dumną pop Legend.

Modelka i nagrodzony Grammy muzyk pierwszy raz ujawnili, że spodziewali się w listopadzie – z niewielką pomocą dziecka nr 1, ich dwuletniej córki, Luny.

Chrissy Teigen and John Legend
Chrissy Teigen i John Legend przywitali ich nowe przybycie na świat.Victor Boyko / Getty Images

“To jest John’s!” Teigen w zabawny sposób opisywał film wideo.

W styczniu 32-latka ujawniła płeć nowego przybycia, po prostu dzieląc zdjęcie dobrze ubranego dziecka z czerwonego dywanu Grammy za pomocą słów “mama i jej maleństwo”.

Chrissy Teigen, John Legend
Evan Agostini / AP

Po tym, Teigen pozostał szczery o swojej ciąży (a nawet o jej “ciąży nos”).

A dzięki temu, że siadamy z DZISIAJ w kwietniu, wiemy, że ona i Legend nie są jedynymi, którzy przywitali małego chłopca.

Donna Off-Air: Chrissy Teigen

13 kwietnia 2017 r05:02

Teigen wyjaśnił, że Luna kocha lalki dla dzieci, mówiąc: “Ona zawsze zmienia swoje małe pieluszki i pisząc je”. Tak więc, aby zaznaczyć przejście Luny do wielkiej siostrzanej społeczności, ma ona nowy własny dodatek.

“W dniu, w którym mamy małego chłopca, ona otrzyma swojego małego małego chłopca (lalkę), aby zająć się nim w tym samym czasie” – powiedział Teigen.