Chłopiec robi setki wypchanych zwierząt dla chorych dzieci na całym świecie

Podczas gdy inne dzieci grają w piłkę nożną lub gry wideo, Campbell “Bumble” reszta pochyla się nad maszyną do szycia, robiąc wypchane zwierzęta.

“Po prostu lubię wracać do domu i szyć” – powiedział Remess w filmie Feed SBS o zabawkach, które oglądano 29 milionów razy na Facebooku..

Nawet gdy mama Sonya “Son” Whittaker zachęca go do zrobienia czegoś innego, Remess “zakrada się” z powrotem, aby zrobić więcej wypchanych zwierząt.

“Jeśli Campbell może być na tej maszynie do szycia 24 godziny na dobę, to będzie to” Campbell, idź i zagraj na Xboksie “. “Campbell przyjeżdża i ogląda film” – powiedziała na wideo.

Z pasją do szycia, chłopak wypycha pluszaki dla chorych dzieci na całym świecie

02.02.201601:06

“On po prostu nie jest normalnym dzieckiem, nie każdy 12-latek chciałby to zrobić.”

W ciągu ostatnich trzech lat Remess stworzył ponad 800 pluszowych zabawek, z których wiele osobiście dostarcza chorym dzieciom w miejscowym szpitalu.

“Dosłownie trzęsę się z emocji – niewiarygodną rzeczą jest być świadkiem,” Whittaker powiedział DZISIAJ przez e-mail. “Jeden mały pomysł, jeden mały gest może mieć ogromny wpływ.”

Powiązane: Chłopiec, 7 lat, przekazuje włosy pacjentom chorym na raka, otrzymuje diagnozę raka kilka tygodni później

Remess, który mieszka w Hobart na Tasmanii, miał 9 lat, zapytał rodziców, czy mógłby kupić prezenty dla chorych dzieci. Chciał zrobić coś, by rozjaśnić ich duchy. Jego rodzice odmówili; Remess jest jednym z dziewięciorga dzieci i jest wystarczająco ciężko kupować dla swojego potomstwa.

Ale nie pozwolił, aby to “nie” go powstrzymało. Remess powiedziała, że ​​zrobiłby coś dla dzieci, a Whittaker pomyślał, że to brzmi świetnie. Zakładała, że ​​zrobi wiązkę obrazów lub rysunków. Ale potem podszedł do niej ze wzorem dla wypchanego zwierzęcia, które znalazł w Internecie, pytając, czy może to zrozumieć. Walczyła z tym, ale odkrył to.

“Miałem wzór i chciałem to zrobić i wiedziałem, że mogę to zrobić, jeśli będę ćwiczyć”, powiedział przez e-mail. “Mama powiedziała mi:” Tylko nie szyć palca “, ale zrobiłem to kilka razy i raz przez całą drogę.”

Trzy years ago Campbell Remess taught himself how to sew and follow patterns to make stuffed animals for children in the hospital. Since then he's made over 800 bears.
Trzy lata temu Campbell Remess nauczył się szyć i podążać za wzorami, aby wypchać wypchane zwierzęta dla dzieci w szpitalu. Od tego czasu wyprodukował ponad 800 niedźwiedzi.Projekt dzięki uprzejmości Campbell

Powiązane: Student uczelni używa umiejętności wycinania kuponów, aby przekazać ponad 110 000 USD na cele charytatywne

Jednak żadna z jego nieudanych prób nie spowolniła go ani wtedy, ani teraz. Po około pięciu godzinach pracy miał swoją pierwszą zabawkę, zwariowanego pluszowego misia.

“Byłem zszokowany przez pierwszego niedźwiedzia”, ​​powiedział Whittaker. “Zbyt pod wrażeniem i całkowicie podekscytowany, ale nie zdziwiony jego wytrwałością, by uczyć się.”

Remess dalej ćwiczyła. Z każdą zabawką zajęło mu to mniej czasu. Przy czwartym niedźwiedziu czuł się pewnie. Zdecydował, że chce zrobić dzień niedźwiedzia, nazywając jego przedsięwzięcie Project 365 autorstwa Campbella. Obecnie produkuje zabawki dla dzieci na całym świecie, ale nadal dostarcza wypchane zwierzęta tygodniowo w Royal Hobart Hospital na Tasmanii. Uwielbia widzieć, jak chore dzieci zmieniają się, kiedy otrzymują zabawki.

“Uśmiechają się, a niektórzy mnie obejmują. Dzięki temu cały dzień jest lepszy “- powiedział.

Kurtuazja Project 365 by Campbell
Projekt dzięki uprzejmości CampbellProjekt dzięki uprzejmości Campbell

Powiązane: Sadie’s Sleigh: Girl przekazuje prawie 1300 zabawek innym pacjentom chorym na raka

Remess opiera się na przekazanych darowiznach i materiałach, aby wypchać wypchane zwierzęta. Uwielbia używać futra z długiego futra, by tworzyć jasne, kolorowe, kosmate zwierzątka. Podczas gdy wiele zabawek to wypchane niedźwiedzie, robi inne stworzenia. Dostosowuje każdą zabawkę z imieniem dziecka na jednej z tylnych łap.

Nigdy więcej nie przegap historii rodzicielskiej dzięki newsletterom TODAY! Podpisz tutaj

Po śmierci trzech osób, które w zeszłym tygodniu przewróciły się w parku rozrywki Dreamworld, Remess chciała pomóc i zrobić zabawki dla dwojga dzieci, które straciły rodziców.

Trzy years ago Campbell Remess taught himself how to sew and follow patterns to make stuffed animals for children in the hospital. Since then he's made over 800 bears.
Trzy lata temu Campbell Remess nauczył się szyć i podążać za wzorami, aby wypchać wypchane zwierzęta dla dzieci w szpitalu. Od tego czasu wyprodukował ponad 800 niedźwiedzi.Projekt dzięki uprzejmości Campbell

Powiązane: Dziewczyna zbiera fundusze na operację brata ze stojakiem na lemoniadę

“Campbell jest po prostu podłączony inaczej”, powiedział Whittaker na wideo. “Patrzy na smutek i próbuje odwrócić go do góry nogami.”

Dlatego nie dziwi jej determinacja syna w wykorzystywaniu zwierząt do radości dzieciom w tragicznych okolicznościach.

“On nie jest quitterem – widzę dla niego tylko większe i jaśniejsze rzeczy”.

Ludzie mogą przekazywać pieniądze lub materiały do ​​Projektu 365 przez Campbell, przekazując tu darowizny lub wysyłając materiały tutaj.

Zobacz, jak ta młoda dziewczyna zmienia życie innych dzieci

18 grudnia 2014 r03:29