Chcemy zaprzyjaźnić się z nową lalką astronautki American Girl, Lucianą Vegą

American Girl zadebiutowała w lalce Girl of the Year w 2018 roku i podobnie jak wiele innych amerykańskich dziewczyn przed nią, ona jest fajna jak cholera.

Jak mówi komunikat prasowy Mattela, Luciana Vega jest “kreatywną, pewną siebie 11-letnią dziewczyną i ambitnym astronautą, która marzy o tym, by jako pierwsza udać się na Marsa”. Jej historia rozgrywa się w obozie kosmicznym w Huntsville w Alabamie, gdzie ściga swoje marzenia i edukację STEM.

Zdajemy sobie sprawę, że to trochę dziwne, gdy mówimy o lalce, ale … chcemy być jej przyjacielem.

Może Luciana can teach us how to moonwalk.
Może Luciana może nas nauczyć, jak robić moonwalk.amerykańska dziewczyna

Po pierwsze, ma styl zabójcy, z ostrą purpurą w jej włosach i słodką galanteryjną sukienką.

Dziewczynka can pull off more than just a space suit.
Dziewczyna może znieść więcej niż tylko skafander kosmiczny.amerykańska dziewczyna

Jej akcesoria obejmują kombinezon lotniczy, teleskop, “stację wytwórni” do projektów naukowych, symulowane środowisko Marsa i urocza robota.

Mogą you say
Czy możesz powiedzieć “gole w playdate”?amerykańska dziewczyna

A potem jest fakt, że Luciana ma poważny kosmiczny rodowód. Współpraca American Girl z NASA została opracowana w ramach porozumienia o porozumieniach kosmicznych, a wydanie Luciany ma na celu “informowanie i inspirowanie szerszej publiczności (a zwłaszcza młodych dziewcząt) o ekscytacji kosmicznej i zawodowej STEM”.

Aby zapewnić dokładność swojej opowieści, American Girl pracowała z radą doradczą, która obejmowała dr Ellen Stofan, byłego naukowca NASA; Dr Deborah Barnhart, dyrektor generalny i dyrektor wykonawczy amerykańskiego Centrum Kosmicznego i Rakietowego; Dr. Megan McArthur Behnken, NASA Astronauta; i Maureen O’Brien, kierownik ds. sojuszy strategicznych w NASA.

Redaktorzy i projektanci American Girl spędzili nawet jeden dzień w Space Camp i Johnson Space Center NASA w Houston w Teksasie, odrabiając wrażenie braku grawitacji!

My hear her pantry is always stocked with that freeze-dried ice cream.
Słyszymy, że jej spiżarnia jest zawsze zaopatrzona w te liofilizowane lody.amerykańska dziewczyna

Dodatkowo American Girl – w partnerstwie z Scholastic, NASA i Space Camp – poważnie traktuje swoją rolę pedagogów. Sfinansowali Blast Off to Discovery, program edukacyjny, który ma pomóc uczniom piątej klasy w odkrywaniu kosmosu poprzez treści inspirowane Lucianą; Plany lekcji, zajęcia w klasie, filmy wideo, gry i wiele innych są dostępne na stronie internetowej Scholastic. American Girl i Scholastic będą również gospodarzami loterii Mission to Mars ze specjalną wycieczką do Space Camp dla jednej szczęśliwej rodziny.

W skrócie, Luciana nie jest po prostu cool. Ma towar, żeby go poprzeć.

Najlepiej friends to infinity, and beyond!
Najlepsi przyjaciele w nieskończoność i poza nią!

“To bardzo ważne, aby znaleźć ekscytujące nowe sposoby inspirowania naszej nowej generacji odkrywców kosmosu” – powiedziała Megan McArthur, astronautka NASA, która służy w radzie doradczej projektu. “Zawsze chcę zachęcać dziewczęta i chłopców do realizowania swoich marzeń, bez względu na to, jak duże i myślę, że pomaga to pokazać, jak te marzenia mogą stać się rzeczywistością dla każdego dziecka.”

Wiek nie jest przedmiotem dla astronautki NASA, Peggy Whitson

23 października 2017 r01:07