Carson Daly umieszcza słodkie zdjęcie swoich matek i Jimmy’ego Fallona: “Mieli razem świetny”

To było kilka miesięcy dla dwóch członków rodziny NBC: zarówno Carson Daly TODAY, jak i “The Tonight Show” Jimmy Fallon stracili swoje matki.

Ale we wtorek, po tygodniowej nieobecności Fallona z “Tonight”, aby opłakiwać jego mamę Glorię, która zmarła 4 listopada w wieku 68 lat, Carson zamieścił słodkie zdjęcie, które ujawniło coś, o czym nie wiedzieliśmy: ich matki były “szybkimi przyjaciółmi”.

Według Instagrama para spotkała się w 2004 r., Biorąc udział w odcinku “The Late Show with David Letterman” i pozostali przyjaciółmi po.

Mama Daly Pattie zmarła 17 września w wieku 73 lat na atak serca; jego ojczym minął pięć tygodni później. Carson stracił swojego biologicznego ojca w 1979 roku.

W 2013 roku Daly wyjaśnił DZISIAJ, jak jego matka była źródłem inspiracji, nawet zaraz po tym, jak zadzwonił do niego, aby powiedzieć, że zdiagnozowano u niego raka piersi.

Carson Daly jest #InspiredBy odwaga jego matki

14 listopada 2013 r05:32

“Pamiętam uczucie tonięcia i powiedziałem:” Jestem w drodze “,” Daly, który również gości “The Voice”, wspomina. “Powiedziała:” Nie waż się, masz program na żywo “. Jest bezinteresowna, nie chodzi o moją mamę, nigdy tak naprawdę nie chodziło o nią.

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon - Season 2
Carson Daly odwiedził Jimmy’ego Fallona w “Tonight Show” w 2014 roku.Getty Images

Tymczasem Fallon oddał emocjonalny hołd swojej własnej matce w poniedziałkowy poniedziałek.

“Ona była najlepszą publicznością”, powiedział swoim fanom w serialu. “To ona zawsze próbowała się śmiać, a ona była takim fanem serialu i wszystkiego, co zrobiłem.”

Mama Jimmy’ego Fallona, ​​Gloria Fallon, umiera w wieku 68 lat

Nov.06.201700:30

Ci synowie również byli najwyraźniej ich największymi fanami.

Śledź Randee Dawn na Twitterze.