Candace Cameron Bure w tym momencie wiesz, że wychowałeś swoje dzieci w porządku

Jako młoda mama, Candace Cameron Bure otrzymała spory zasiłek rodzicielski.

“Było tak dużo informacji zwrotnych”, Bure, która miała pierwsze z jej trójki dzieci w wieku 22 lat, powiedziała rodzicom TODAY w ekskluzywnym wywiadzie dla TODAY.com. “Ludzie mieli w uszach to, co było dobre, a co złe”.

Ale dobre rodzicielstwo to najlepsza zemsta. “Powiem, że teraz moje dzieci to nastolatki, mogę popatrzeć na moje dzieci i zobaczyć, że mój styl rodzicielski działa świetnie dla moich dzieci”, powiedział Bure, 42.

Candace Cameron Bure dzieli się swoją radą rodzicielską (lub jej brakiem) z Johnem Stamosem

Jun.01.201802:10

słowa kluczowe: Dla moich dzieci. Gwiazda dziecięca “Full House”, obecnie gwiazda “Fuller House” na Netflix i autorka “Kind Is New Classy: The Power of Living Graciously”, podkreśliła DZIŚ rodzicom, że nikt nie ma prawa.

“Różne rzeczy działają dla różnych ludzi” – powiedziała. “Każde życie jest inne, żadne dwie osoby nie mają dokładnie takiego samego doświadczenia, więc idź do ludzi, których kochasz i którym ufasz najbardziej … i naprawdę wyreguluj resztę. Być może będziesz musiał wyłączyć media społecznościowe!”

PEŁNY HOUSE, Mary Kate Ashley Olsen, Dave Coulier, Jodie Sweetin, Bob Saget, John Stamos, Candace Cameron
Candace Cameron, niżej po prawej, jako DJ Tanner w sezonie jeden z “Full House” w 1987 roku, ze swoją telewizyjną rodziną.Kolekcja Everett

I jej rady dla Johna Stamosa, znanego też jako wujek Jesse w “Full House”, który niedawno został tatą po raz pierwszy w wieku 54 lat? Proste: wszystko czego potrzebujesz to miłość. (I jest całkiem pewna, że ​​to ma.)

“Nie sądzę, że dam mu jakąś radę, której jeszcze nie słyszał,” powiedziała ze śmiechem. “Wiem, że on i Caitlin będą wspaniałymi rodzicami, ponieważ tak długo tego pragnęli, a ten mały chłopiec, Billy, będzie tak bardzo kochany. I na koniec dnia, to wszystko chcemy dla naszych dzieci. “