Brokat i kłamstwa: 5 kłamstw rodziców opowiada o Wróżce Zębów

Nie ma wątpliwości, że współczesna Wróżka Toothy może być nieco bardziej ekstrawagancka i bardziej wyszukana niż ta, którą znaliśmy w dzieciństwie. Jest to szczególnie prawdziwe, jak się wydaje, w domach, w których Wróżka Zęba czasami jest trochę niewiarygodna.

Kiedy dzieci po prostu nie pójdą już spać, kiedy masz zamiar wykonywać obowiązki zaraz po “This Is Us”, ale rozpraszasz się i zasypiasz, kiedy twoje dziecko pokieruje swoim rodzeństwem i zatraca ten Zęby WAY przed tobą spodziewali się, że … cóż, to się dzieje: The Tooth Fairy nie zawsze jest na czas.

Wtedy rodzice wyciągają wielkie bronie, starając się utrzymać mit przy życiu:

1. Obrażenia rannych / zmęczonych skrzydeł.

Angela Amman, mama dwójki dzieci w Detroit w stanie Michigan, improwizowała kręcone pismo odręczne srebrnym atramentem oraz dodatkowy blask, kiedy Tooth Fairy nie pojawiła się na czas w swojej 8-letniej córce. Okazuje się, że Tooth Fairy miała “skrzywdzone skrzydło”, które powstrzymało ją przed jej obowiązkami. Aby nadrobić opóźnienie, przyniosła córce Ammana wargę EOS i trochę cukierków Werthera. (“Ponieważ to złoto” – wyjaśnił Amman.)

Ząb Fairy Lies
Kiedy spóźniła się z dostawą towarów, Wróżka Zębów opuściła córkę Angeli Amman, wymyślny list i dodatkowy błyskotliwość. Angela Amman

POWIĄZANE: Nasza wróżka to leniwa, bezmyślna cipka

2. The Tooth Fairy został nawiedzony przez złą pogodę.

“Przyznaję, że wyciągnąłem starą” Oh, Tooth Fairy nie przyszła ostatniej nocy, ponieważ padało, a deszcz zrujnowałby jej sztuczki skrzydełkowe, gdy po prostu zupełnie zapomniałem włożyć pieniądze pod poduszkę, gdy miała 8 lat. – przyznała nowojorczyk Jeanne Sager, Tooth Fairy dla jednej córki.

Nigdy więcej nie przegap historii rodzicielskiej dzięki newsletterom TODAY! Podpisz tutaj

3. The Tooth Fairy ma szalone umiejętności dobrego przebrania.

Mama z Los Angeles, Meredith Gordon, nie może uwierzyć, że jej dzieci, w wieku 5 i 9 lat, rzeczywiście wierzyły, kiedy ona i jej mąż powiedzieli im, że Wróżka z Zębów może się przebrać, by wyglądać jak ich rodzice, więc jeśli obudzą się w połowie – “Wróżka Zębów” odwiedzić, nie będą myśleć o tym, jeśli zobaczą, jak jeden z ich rodziców bierze zęby zamiast małej, uskrzydlonej istoty. “Jestem rozczarowany, że uwierzyli w takie śmieszne kłamstwo. Teraz jestem zaniepokojony, że nie pójdą na studia” – żartowała.

Ząb Fairy Lies
5-letnia córka Meredith Gordon ze swoim 2 dolarem i osobistą notatką od Tooth Fairy. “Mieszkamy w Los Angeles, więc niektóre dzieci dostają Teslę od Tooth Fairy, a nasza dostaje 2 dolary” – powiedział Gordon..Meredith Gordon

4. Przyszła Wróżka Zębów! Po prostu nie wyglądasz wystarczająco mocno, głupio!

“Budzisz się, aby znaleźć zdewastowane dziecko i zdajesz sobie sprawę, że zapomniałeś wsadzić pieniądze pod poduszkę Kiedy raz poczujesz najgorszą mamę, weź trochę gotówki i powiedz dziecku, że właśnie się zgubiło w łóżku, oni spali “, wyjaśnia Jillian Darlington, która podzieliła się szczegółami swojej strategii gry w Tooth Fairy dla syna Taylora, obecnie 9, z zespołem rodziców DZISIAJ. “Zacznij udawać, że patrzysz, a potem wyciągasz pieniądze, po prostu wsunęło się między łóżko i ścianę, zapobiegając kryzysowi!” powiedziała.

5. Przejdź do materiału wideo.

Kiedy Daniel (Hashi) Hashimoto i syn Mandy’ego Richardville’a, James, niedawno stracił swój pierwszy ząb, Hashimoto posunął się jeszcze dalej, niż pozostawił ślad blasku lub osobistą notatkę od Tooth Fairy dla swojego syna.

Los Angelenos Hashimoto, 33 i Richardville, 35, są twórcami wirusowego kanału YouTube Action Movie Kid, gdzie zaczęli zamieszczać filmy o Jamesie, gdy miał 3 lata. Po tym, jak James zadał wiele pytań na temat Tooth Fairy w miesiącach poprzedzających na utratę pierwszego zęba, jego tata – który przez 20 lat pracował w efektach wizualnych i pracował w animacji DreamWorks, zanim zrobił Action Movie Kid swoją pełnoetatową pracą – postanowił nagrać swoją reakcję i, na prośbę Jamesa, spróbować złapać “Wróżkę zęba” również na taśmie.

Akcja Movie Kid
Film akcji Kid James Hashimoto, 5, w końcu stracił swój pierwszy ząb po miesiącach oczekiwania. Jego utalentowani rodzice złapali to wszystko na wideo, a także trochę z samej Wróżki Toothy, dla przyjemności Jamesa.Daniel Hashimoto i Mandy Richardville / Action Movie Kid

“Chociaż mieliśmy luźny plan na tę noc, ząb wypadł niespodziewanie wcześnie i dlatego wszystko musiało się szybko połączyć” – powiedział Hashimoto TODAY Parents. “Mama zapewniła Jamesa, że ​​dostanie wyjątkowy skarb, a tata spędził dużo nocy”, upewniając się, że kamery zrobiły wszystko, abyśmy mogli pokazać Jamesowi następnego ranka. “

Powiązana historia: Mała dziewczynka ma najlepszą reakcję na utratę pierwszego zęba

Przy pomocy odrobiny magii swojego ojca, James i jego mała siostrzyczka, Sophia, 2, mogli obejrzeć nagranie wideo z Tooth Fairy odwiedzające go następnego ranka.

Materiały wideo mogą wydawać się niektórym rodzicom nadrzędne, ale dla Hashimoto i Richardville ten rodzaj efektów pasuje do ich ogólnej filozofii rodzicielstwa. “W naszej rodzinie wierzymy, że dobra wyobraźnia jest wspaniałym narzędziem do posiadania zarówno dzieci, jak i wszystkich dorosłych” – powiedział Hashimoto. “Lubimy magię i zastanawiamy się, jak być częścią naszego codziennego życia.”

Gordon powiedziała DZIŚ rodzicom, że trzyma dla swoich dzieci fantazję Tooth Fairy, ponieważ “teraz jest niewiele magii i mitów dla dzieci, nasze dzieci to zawsze jedno machnięcie lub jedna rozmowa na placu zabaw, z dala od życia o wiele szybszym tempie niż wtedy, gdy byliśmy dziećmi, więc podoba mi się, że Wróżka Toothy jest jednym z ostatnich mitów lub uderzeń magii pozostawionej maluchom. “

Czy takie rodzicielskie bohaterskie środki utrzymania mitu Zębowej Wróżki przy życiu są odpowiednie? DZISIAJ Tastemaker i ekspert ds. Rozwoju dzieci Dr Deborah Gilboa – która wyznaje, że sama jest “najgorszą wróżką zębów” dla swoich czterech synów – mówi tak, ale z zastrzeżeniami.

“Rozwojowo, dla dzieci w wieku szkolnym, kłamstwo jest kłamstwem, a dzieci muszą być w stanie zaufać swoim dorosłym,” powiedziała TODAY Parents. Gilboa powiedział, że oznacza to, że jeśli dziecko jest wystarczająco dorosłe, aby zapytać prawdę o Tooth Fairy, rodzice powinni dać im to.

“Ale zanim powiesz im prawdę, możesz zapytać ich, czy odpowiedź jest naprawdę ważna” – powiedziała. “Dzieci grają wiele udawać i mogą zrozumieć, że w tej grze jest fajniej, jeśli wierzysz.”