Britney Spears i jej siostra, Jamie Lynn, zapraszają wszystkie swoje dzieci na słodkie zdjęcie

To idealna fotografia dla rodziny Spears!

Ikona popu i mama dwójki Britney Spears, lat 36, i siostra piosenkarka Jamie Lynn Spears, 27 lat, sprowadziły swoje rodziny, by świętować wielki kamień milowy w klanie: córeczka Jamiego Lynna, 10 urodziny Maddie!

♥ ️FAMILY ♥ ️

Post udostępniony przez Jamie Lynn Spears (@jamielynnspears) na

W post Instagram Jamie Lynn udostępnił w piątek, ona i siostra Britney pozował wraz ze swoim starszym bratem, Bryan Spears, 41, i wszystkich swoich dzieci (5 kuzynów w ogóle!). Zdjęcie z napisem “FAMILY” pokazuje grupę przepełnioną uśmiechami na zatłoczonej kanapie.

Urodzona dziewczyna Maddie siedzi z przodu i na środku, trzymając swoją nową młodszą siostrę, Ivey Joan, urodzoną 11 kwietnia. Chłopcy Britney – Sean Preston, 12 lat i Jayden James, 11 – siedzą po obu stronach 10-latka, wyglądają wszyscy dorastał w sposób, który zawsze pozostawia matkę Britney w zachwycie. Na kolanach Seana siedzi szczęśliwa kuzynka Sophia, córka Bryana.

Rodzeństwo i kuzyni również wzięli udział w wielkim urodzinowym obiedzie dla Maddie. We wcześniejszym filmie na Instagramie Jamie Lynn przyciąga tłumy – tym razem dołączyli także rodzice Lynne i Jamie Spears – śpiewając “Happy Birthday” do zachwyconej i nieco bezdusznej Maddie.

Po czterech dedykowanych pufach Maddie przebija te chytre świece, a grupa wiwatuje za nią!

��BIRTHDAY TYDZIEŃ ��

Post udostępniony przez Jamie Lynn Spears (@jamielynnspears) na

Bardzo się cieszymy, że Maddie radzi sobie tak dobrze od czasu jej strasznego wypadku w zeszłym roku. Pięć miesięcy przed jej dziewiątymi urodzinami, Maddie była zamieszana w wypadek ATV, który zostawił jej uwięzione przez kilka minut. Szybka akcja jej rodziców i pierwszych ratujących cudem uratowała jej życie; po pięciu dniach w szpitalu dokonała pełnego wyzdrowienia.

Ponadto urodziny Maddie upamiętniają ciągłe oddanie mamie Jamie Lynn dla jej dzieci. W wieku zaledwie 16 lat dawna gwiazda “Zoey 101” została pierwszą mamą. Każdego dnia mieszkała dla swojej maleńkiej Maddie, a teraz także dla nowej córki Ivey Joan.

“2018 będzie wypełniony wieloma kamieniami milowymi, zarówno osobiście, jak i zawodowo,” Jamie Lynn spłonął w styczniowym poście. Teraz, w połowie roku, matka i piosenkarka są wierne swemu słowu.

Jamie Lynn Spears: Nowy dokument “przedstawia mnie jako młodą kobietę”

26.2.201603:48

Loading...