Britax przypomina tysiące spacerowiczów z powodu ryzyka upadku

Jest duże przypomnienie o wózku, o którym musisz wiedzieć.

Britax przypomina sobie prawie 700 000 wózków B-Agile i BOB Motion z odbiornikami Click & Go z powodu uszkodzonych uchwytów odbiorników.

Firma otrzymała 33 zgłoszenia o nieoczekiwanym odłączeniu fotelików samochodowych od wózków w trybie systemu podróży i upadku na ziemię, podała amerykańska komisja ds. Bezpieczeństwa produktów konsumenckich. To doprowadziło do zranienia dzieci, w tym do zadrapań, siniaków, skaleczeń i uderzeń w głowę.

spacerowicz recall
Przypomnienie ma wpływ na mocowanie odbiorników Click & Go na zaatakowanych wózkach Britax B-Agile i BOB Motion.britax.com

Powinieneś natychmiast przestać używać wózka B-Agile i BOB Motion jako systemu podróżnego – gdy fotelik samochodowy jest przymocowany do ramy wózka – i pozbyć się odbiorników Click & Go. Skontaktuj się z Britax, aby uzyskać bezpłatny zestaw naprawczy dla wózków jednoosobowych. Jeśli masz jednego z przywołanych podwójnych wózków, przestań ich używać z dołączonymi fotelami samochodowymi.

Korzystanie z wózka jest nadal bezpieczne, o ile fotelik samochodowy nie jest przymocowany w trybie systemu jazdy, mówi firma. Niemowlę może bezpiecznie jeździć bezpośrednio w wózku z pełnym rozłożeniem.

Aby sprawdzić, czy nie ma to wpływu na wózek Britax, znajdź numer modelu i odwiedź witrynę przywrócenia firmy. Numer modelu znajdziesz na wewnętrznej stronie metalowej ramy wózka w pobliżu prawego tylnego koła dla pojedynczych wózków, a na przednim środkowym spodzie ramy na podwójnych wózkach.

Możesz także zadzwonić pod bezpłatny numer Britax pod numer 844-227-0300, aby uzyskać więcej informacji.

New Baby Basics: Jak kupić wózek

1 kwietnia 2016 r02:27