Boy Scouts of America zmienia nazwę programu sygnaturowego po 108 latach

UWAGA EDYTORSKA: Poprzednia wersja tej historii zawierała nagrany raport autorstwa Gadi Schwartz. Ten raport został usunięty, ponieważ nie było jasne, że podczas gdy Boys Scouts of America zmienia nazwę programu harcerstwa dla starszej młodzieży na “Scouts BSA”, nazwa całej organizacji pozostaje “Boy Scouts of America”. “

The Boy Scouts of America zmieniają nazwę swojego programu sygnowania po raz pierwszy w 108-letniej historii organizacji.

W związku z pojawieniem się dziewcząt w szeregach, kultowy program skautów dla dzieci w wieku od 11 do 17 lat będzie nosił nazwę skaut BSA od lutego 2019 roku, zgodnie z informacjami opublikowanymi w środę..

“Chcieliśmy wylądować na czymś, co przywołuje przeszłość, ale jednocześnie przekazuje integracyjny charakter programu w przyszłości” – powiedział Mike Surbaugh, dyrektor naczelny Harcerstwa w The Associated Press. “Próbujemy znaleźć właściwy sposób, by powiedzieć, że jesteśmy tutaj zarówno dla młodych mężczyzn, jak i dla młodych kobiet.”

Upuszczenie “chłopca” w skautach pozwoli chłopcom lub dziewczynom po prostu zidentyfikować się jako zwiadowcy, nie odnosząc się do płci, powiedział Surbaugh.

Chłopak Scouts and Cub Scouts salute during a Memorial Day ceremony in Linden, Mich. On Wednesday, Oct. 11, 2017, the Boy Scouts of America Board of Directors unanimously approved to welcome girls
Program skautów dla dzieci w wieku od 11 do 17 lat zostanie nazwany skautami BSA od przyszłego roku. AP

Zwiadowcy BSA pozostaną pod opieką Boy Scouts of America, a Cub Scouts pozostanie nazwą programu dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat.

Organizacja ogłosiła w październiku, że umożliwi dziewczętom dołączenie do Cub Scouts i zdobycie rangi Eagle Scout po raz pierwszy w swojej historii. Cub Scout nor, czyli małe grupy harcerek, pozostaną jednopłciowe, pozwalając na grupy dziewcząt i wszystkich chłopców.

Chłopcy harcerze przyjmują dziewczęta, wywołując kontrowersje

12 października 2017 r03:15

Boy Scouts of America zaprezentował również w środę program “Scout Me In”, który zaprasza dziewczęta w szeregi, jednocześnie zauważając, że ponad 3000 dziewcząt w całym kraju uczestniczy już w Cub Scouts przed pełnym wystrzeleniem jeszcze w tym roku.

Ogłoszenie zmiany nazwy następuje w momencie tarć między BSA i Girl Scouts of America, która jest osobną organizacją o podobnej misji.

Obie organizacje miały w ostatnich latach tendencję spadkową, a teraz rywalizują o to, by dziewczęta uczestniczyły w ich programach.

Skauci ratują życie ochroniarza dzięki CPR

Mar.04.201401:01

“Girl Scouts to najlepsza organizacja zajmująca się rozwojem przywództwa dla dziewcząt” – powiedziała AP, “Sylvia Acevedo, dyrektorka skaut” powiedziała: “Jesteśmy i pozostanie pierwszym wyborem dla dziewcząt i rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dziewczętom możliwości rozwoju nowe umiejętności … i stać się szczęśliwymi, odnoszącymi sukcesy, aktywnymi obywatelami dorosłymi. “

BSA, która liczy byłego sekretarza stanu Rex Tillersona i prezydenta Geralda Forda jako swoich absolwentów, mówi, że ma 2,3 miliona członków młodzieży w wieku od 7 do 21 lat, z 2,6 miliona w 2013 roku.

The Girl Scouts twierdzi, że ma 1,8 miliona członków młodzieży, w porównaniu z 2 milionami członków w 2014 roku.

“Jeśli najlepiej pasuje do twojej dziewczyny, to skautki, to fantastyczne” – powiedział Surbaugh. “Jeśli to nie oni, to my.”

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.