Boy Scouts of America ogłasza, że ​​pozwoli dziewczętom dołączyć

The Boy Scouts of America ogłosił w środę, że dziewczęta będą mogły zostać Cub Scouts i po raz pierwszy osiągną rangę Eagle Scout w 107-letniej historii organizacji.

Historyczna zmiana ma nastąpić w przyszłym roku. Cub Scout nor, czyli małe grupy harcerek, pozostaną jednopłciowe, pozwalając na grupy dziewcząt i wszystkich chłopców.

Chłopcy harcerze przyjmują dziewczęta, wywołując kontrowersje

12 października 2017 r03:15

Paczki Cub Scout, które są grupami nor, będą miały możliwość włączenia grup dziewczyn do paczki, stworzenia paczki wszystkich dziewczyn lub pozostania paczkami dla wszystkich chłopców, grupa stwierdziła w oświadczeniu.

Program, który pozwoli starszym dziewczętom uzyskać najwyższą rangę organizacji, Eagle Scout, ma zostać ogłoszony w przyszłym roku i rozpocznie się w 2019 roku.

“Wartości skautingu – na przykład godne zaufania, lojalne, pomocne, życzliwe, odważne i pełne szacunku – są ważne zarówno dla młodych mężczyzn, jak i kobiet” – powiedział w komunikacie prasowym Michael Surbaugh, dyrektor naczelny skaut BSA. “Uważamy, że bardzo ważne jest, aby rozwijać nasze programy zaspokajające potrzeby rodzin zainteresowanych pozytywnymi i trwającymi całe życie doświadczeniami dla swoich dzieci”.

Zwiadowcy parade
The Boy Scouts of America będzie otwarty dla dziewcząt po raz pierwszy, począwszy od programu 2018. Getty Images

Dziewczynki są obecnie dopuszczone do udziału w czterech programach skautowych – Venturing, Exploring, STEM i Sea Scouting – ale wcześniej nie uzyskały rangi Eagle Scout.

Jednomyślna decyzja zezwalająca dziewczętom przyszła po spotkaniach z różnymi grupami harcerzy, prośbami członków rodzin z dziewczętami i ankietami osób nie będących członkami córek wyrażających duże zainteresowanie Cub skautów i skautów, grupa powiedziała.

Chłopcy harcerze, aby wpuścić dzieci transseksualistów, odwracając stuletnie stanowisko

Jan.31.201702:59

Pojawia się także w trakcie dalszego spadku członkostwa dla harcerzy.

BSA, która liczy sekretarza stanu Rex Tillersona i byłego sekretarza obrony Roberta Gatesa wśród swoich absolwentów, powiedziała, że ​​ma 2,3 miliona członków młodzieży w wieku od 7 do 21 lat, z 2,6 miliona w 2013 roku.

Pozwalanie dziewczynom jest najnowszą historyczną zmianą dla organizacji, która ogłosiła w styczniu, że umożliwi to dzieciom transseksualnym, które identyfikują się jako chłopcy, aby się zapisać..

Decyzja o skontaktowaniu się z dziewczynami wydawała się irracjonalna “Girl Scouts of America”, która jest odrębną organizacją, ale ma podobną misję.

Jej prezydent, Kathy Hopinkah Hannan, napisał w sierpniu list do prezydenta BSA z prośbą do organizacji o zaprzestanie rekrutacji dziewcząt, zgodnie z The Associated Press.

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.