Bode Miller i jego żona otwierają się na temat utonięcia córki w ekskluzywnym wywiadzie

Bode Miller i jego żona po raz pierwszy publicznie otwierają o druzgocącym utonięciu 19-miesięcznej córki, ostrzegając innych rodziców o tym, jak szybko może dojść do tragedii.

“To niewiarygodne szybko” – powiedział były olimpijski narciarz w zapowiedzi ekskluzywnej rozmowy z Savannah Guthrie z DZISIAJ. “Można by pomyśleć, że to dziwna okoliczność lub coś dziwnego. I nie jest. To się dzieje w mgnieniu oka. “

Pierwsze spojrzenie: Bode Miller, Morgan Beck Miller otwarcie o córce utonięcia na DZISIAJ

27.07.201802:16

Miller i jego żona, zawodowy siatkarz plażowy Morgan Beck Miller, stracili córkę, Emeline, w zeszłym miesiącu po tym, jak wpadła do basenu sąsiada.

Chociaż jej rodzina znajdowała się w pobliżu, młoda dziewczyna prześlizgnęła się przez tylne drzwi. Niedługo później odkryto ją w basenie i przewieziono do szpitala. Zmarła następnego dnia.

“Dziecko poniżej 30 funtów może utonąć w 30 sekund” – powiedział Beck Miller. “I po prostu ciągle liczę do 30 w mojej głowie. To było wszystko, czego potrzebowałem. “

https://www.instagram.com/p/Bj5vogTFQnD

Oboje rodzice początkowo dzielili się wiadomościami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Od tego czasu podzielili się kilkoma postami dotyczącymi swojej córki, mając nadzieję, że zapobiegną podobnym tragediom. Pracowali również nad rozpoczęciem kampanii na rzecz zbiórki pieniędzy na cele charytatywne związane z edukacją w zakresie bezpieczeństwa wody.

DZISIAJ Beck MiIller zachęcał ludzi do skanowania otoczenia, gdy odwiedzają czyjś dom.

“Ankieta w domu, aby sprawdzić, czy jest to bezpieczne miejsce dla twojego dziecka” – powiedziała.

Savannah powiedziała, że ​​jej rozmowa z parą, która ma również 3-letniego syna i spodziewa się trzeciego dziecka w październiku, całkowicie zmieniła sposób myślenia wokół dzieci i bezpieczeństwa w basenie.

“Mówią w głębi swojego żalu i robią to, ponieważ chcą przekazać wiadomość innym rodzicom” – powiedziała w piątek o swojej dyskusji.

“Oni są bardzo ostrożnymi rodzicami, wszyscy myślimy:” Och, ale nie przydarzy mi się to “, albo” Oto powód, dla którego mi się to nie przydarzy “- powiedziała. “Są przykładem, może się zdarzyć każdemu, i musimy zmienić nasze myślenie wokół tego.”

Pełny wywiad odbędzie się w poniedziałek w dniu dzisiejszym.

19-miesięczna córka Olympian Bode Miller umiera po utonięciu w basenie

Jun.12.201802:42

Loading...