Behati Prinsloo udostępnił nowy obrazek dla dziecka w poście z okazji Dnia Ojca dla Adama Levine’a

Na Dzień Ojca Behati Prinsloo poświęcił więcej niż jeden post w mediach społecznościowych na rzecz męża Adama Levine’a – i to nie wszystko.

Jako bonusowa gratka dla fanów, mama dwójki obejmowała nawet pierwszy rzut oka na twarz nowej córki Gio Grace.

“Moje pierwsze dziecko trzymające drugie dziecko”, Prinsloo opisał czarno-białe ujęcie trenera “Głosu” i lidera Maroon 5 z ich 4-miesięcznym kołem w ramionach.

Ojciec i córka handlują dużymi uśmiechami na słodkiej fotografii.

Prinsloo i Levine mają też kolejną córkę, 21-miesięczną Dusty Rose.

“Nasze dziewczyny mają tyle szczęścia, że ​​nazywają cię tatą i mam takie szczęście, że jesteś mężem, kochankiem i przyjacielem” – kontynuowała. “Kochamy cię, życie jest lepsze z tobą”.

Adam Levine, Behati Prinsloo and daughter Dusty Rose
Adam Levine z żoną Behati Prinsloo i córką Dusty Rose, widziany tutaj po tym, jak został uhonorowany gwiazdą w Hollywood Walk of Fame w Hollywood w Kalifornii, 10 lutego 2017 r..Mark Ralston / AFP – Getty Images

I nawet kiedy model świętował jej ojca na wakacje, jej myśli wróciły do ​​partnera.

“Do mojego taty, dziękuję ci za bycie najlepszym przykładem, żeby pokazać mi, czego chciałbym pewnego dnia w mężu i ojcu, sposób w jaki patrzysz na mamę to sposób, w jaki Adam patrzy na mnie, dziękuję ci za bycie najlepszym tatą KIEDYKOLWIEK, ” Ona napisała.

W kolejnym poście z czarno-białym zdjęciem Levine’a, 29-latek dodał: “Nie ma wystarczającej ilości słów, by wyrazić, co dla nas znaczysz, miażdżąc życie, kochamy cię, Dada, Dzień Szczęśliwego Ojca. “

Przed tymi niedzielnymi komentarzami, jedyne spojrzenie, jakie rodzice dzielili z małym Gio, to zdjęcie jej stóp, przesłane kilka dni po lutowym urodzeniu.

To nadzieja zarówno Prinsloo, jak i Levine, że przyszłe Dni Ojca obejmują jeszcze więcej maluchów.

Podczas wizyty w “The Ellen DeGeneres Show” w listopadzie ubiegłego roku rocker przyznał, że chce “dużo” dzieci. “Rozkwitam w chaosie” – powiedział. “Naprawdę lubię to.”

Kelly Clarkson, Adam Levine, Blake Shelton, Alicia Keys mówią “The Voice”

Mar.12.201802:31

Potem ujawnił, że Prinsloo chce więcej niż “dużo”.

“Ona chce jak 100 dzieci, ale nie wiem, czy mogę to zrobić,” zaśmiał się.