BatDad chroni przedmieścia przed złymi manierami w niesamowitych Vines

On jest ojcem-bohaterem, na który zasługujemy – i potrzebujemy – właśnie teraz.

Gruziński ojciec czterech osób przebiera się w mroczny rycerz i naśladuje ochrypły głos superbohatera, by stać się BatDadem, chroniąc rodzinę i przedmieścia przed złymi manierami przy stołach, odpiętymi paskami bezpieczeństwa i więcej w 6-sekundowych klipsach z winorośli.

Obraz: BatDad without mask
Dzisiaj

Superbohater usunął swoją maskę dla Carsona Daly’ego w Pokoju Pomarańczowym, ujawniając swoją prawdziwą tożsamość jako Blake Wilson.

“Jestem zwyczajnym tatą z czwórką dzieci i żoną, która się z nimi bawi”, powiedział DZISIAJ. “Żyjemy bardzo normalnym życiem”.

Filmy stały się ogromnym hitem w Internecie, gromadząc miliony wyświetleń. Wilson myśli, że wie, dlaczego są tak popularni: “To sprawia, że ​​ludzie się śmieją, ponieważ jest tak głupi,” powiedział Wilson swoim głosem BatDad.

Jego żona Jen stała się postacią centralną, często zaskakującą podczas wykonywania codziennych czynności. “Czuję się źle dla niej” – powiedział Wilson. “Wiem, że mogę być denerwujący.”

Jak więc BatWife ma do czynienia z alter ego Wilsona? Obejrzyj film DZISIAJ, aby się dowiedzieć.

Wcześniej gospodarze DZISIAJ na Take oklaskiwali kreatywność Wilsona. “Jesteś geniuszem” – powiedział Al Roker we wtorek. “Szkoda, że ​​o tym nie pomyślałem.” Willie Geist zgodził się. “Dobra robota, proszę pana.”

BatDad nagrał nawet specjalny Vine na DZISIAJ, kiedy fotoreporter NBC News, Dwaine Scott, nagrał wywiad.

Zobacz najważniejsze informacje z konta Wilson’s Vine: 

Ten zaktualizowany post został pierwotnie opublikowany 24 września o godzinie 11:20 do ET.