Barack i Michelle Obama są rodzicami, którzy przenoszą Malia na Harvard

W swoim charakterystycznym dżinsy i jej elegancki styl, Barack i Michelle Obama byli jak wszyscy inni rodzice pomagają ich dziecku w pierwszym dniu college’u, kiedy ich córka Malia wprowadziła się do jej akademika na Uniwersytecie Harvarda w tym tygodniu.

W dniu, w którym większość narodu była zajęta oglądaniem rzadkiego zaćmienia Słońca, były prezydent i pierwsza dama zajęli się wciąganiem skrzyń w poniedziałek, pomagając swojej najstarszej córce osiedlić się w jej nowym domu w Cambridge w stanie Massachusetts.

Oboje rodzice nosili sportowe okulary, prawdopodobnie z nieuniknionego “Nie płaczę, płaczesz!” moment doświadczony przez wielu rodziców wysyłających swoich pierworodnych do college’u.

Malia Obama wyrusza na wielki staż w filmie Harvey Weinstein

21 stycznia 2017 r00:41

Malia, lat 19, ukończyła liceum w 2016 roku, a następnie zapisała rok przerwy, zanim zapisała się na Harvard. Szukając wyluzowanego, gdy jej rodzice pomogli jej się wprowadzić, pojawiła się na zdjęciach, by szybko zdobyć przyjaciół.

Ona i jej młodsza siostra, Sasha, 16 lat, pożegnali się z Białym Domem, ich domem przez większość swojego dzieciństwa, z wieczorami pizzy i imprezą snu, kiedy druga kadencja ich ojca dobiegła końca w styczniu.

Obraz: One of 300 pictures released by the White House on Flickr
Prezydent Obama i jego córki Sasha i Malia przechodzą przez Biały Dom w marcu 2009 roku.PETE SOUZA / HANDOUT WHITE HOUSE / EPA

Córki trzech prostych prezydentów przeszły na studia, gdy ich ojcowie byli jeszcze w biurze lub wkrótce potem, zaczynając od Chelsea Clinton. Bill i Hillary Clinton pomogły swojemu jedynemu dziecku zaaklimatyzować się w jej przyszłym domu na Uniwersytecie Stanford w 1997 roku.

NAS President Bill Clinton (R) walks with US First
Hillary i Bill Clinton doświadczyli takich samych emocji jak Obamas, gdy pomagali córce Chelsea przenieść się na Uniwersytet Stanford w 1997 roku. AFP / Getty Images

Za nią przyszły bliźniaczki Busha, korespondentka DZISIAJ Jenna Bush Hager i jej bliźniaczka, Barbara, córki George’a W. Busha. Jenna ukończyła University of Texas, a Barbara jest absolwentką Uniwersytetu Yale.

Bliźniacy Busha przekazali siostrom Obamę kilka słów mądrości, rozpoczynając następny rozdział ich życia.

Posłuchaj emocjonalnego listu Jenny Bush Hager i Barbary Bush do Sashy i Mali

Jan.13.201705:37

“Ciesz się uczelnią, jak większość świata wie, my to zrobiliśmy”, powiedzieli, ukłon w stronę często zgłaszanych pędzli z prawem, którego doświadczyli bliźniacy Busha podczas picia nieletnich.

“Nie będziesz już miał ciężaru świata na swoich młodych barkach, poznaj swoje pasje, naucz się kim jesteś, popełniaj błędy – możesz.”

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.