Badanie ujawnia, które matki celebrytek będą (i nie będą) chciały opiekować się dziećmi

Jeśli masz wybór, którą celebrytkę wolisz wynająć, aby opiekować się dziećmi: Chelsea Clinton lub Natalie Portman? Co powiesz na Kim Kardashian??

Jak byś się czuł … Mila Kunis?

A może żaden z powyższych?

Mogą się wydawać dziwaczne pytania. (OK, są.) Ale one doprowadziły do ​​bardzo odkrywczych rezultatów.

Niedawna ankieta przeprowadzona przez sieć Meredith Parents Network sprawdziła 800 zaawansowanych technologicznie tysiącletnich matek na temat ich stylów rodzicielskich i cyfrowych nawyków.

Carrie Underwood arrives at the 2015 CMT Music Awards
Cześć, Carrie? Czy możesz opiekować się sobotnią noc? Tak, zdecydowanie przynieś swoją gitarę.Rick Diamond / Getty Images

64 procent tysiącletnich matek twierdzi, że pozwoliłoby dziecku na celebranżową opiekę nad dzieckiem. Spośród nich 30 procent zgodziło się, że Carrie Underwood była ich najlepszym wyborem, a Jessica Alba zajęła drugie miejsce z 22 procentami. Następna: Kristen Bell z 19% (po prostu myśl o “singelongu” w stylu “Frozen”!), Mila Kunis z 17%, Natalie Portman z 16% i Adele z 15%.

Natalie Portman
Aktorka Natalie Portman otrzymuje nagrodę “hipotetycznej opiekunki roku” od tych matek.Reuters

Beyonce pojawia się nieco dalej na liście, a zaledwie 13 procent ankietowanych zgadza się, że pozwolą jej opiekować się dziećmi, wynika z badania przeprowadzonego przez Zeldis Research Associates w Internecie. Nowa mama Blake Lively, zwykle hit z pokolenia millenials, zdobyła zaledwie 12 procent.

Więc kto znalazł się na dole listy?

Christina Aguilera może mieć poważne fajki, ale najwyraźniej nie są tymi, których chcesz, żeby twoje dzieci kołysały się do spania: tylko 8 procent pozwoliłoby jej opiekować się dziećmi.

Kim Kardashian West
Ankietowane matki wolałyby, aby Kim Kardashian West opiekował się Północą.Getty

Okazuje się, że zaledwie 5 procent pozwoliłoby królowej rzeczywistości i selfie Kim Kardashian opiekować się dziećmi.

I supermodelka mama Gisele Bundchen przybyła na marne 4 procent … pod gwiazdą telewizji telewizyjnej Nicole “Snooki” Polizzi za 6 procent.