Baby spa usuwa stres z bycia niemowlęciem z pływającym, masażem

Podczas drzemki, karmienia i bycia słodkim staje się zbyt wyczerpujący, dzieci mają możliwość rozpieszczania się w dziecięcym spa.

Float Baby, Houston, Texas, zakład, który jest przeznaczony dla klientów w wieku kilku tygodni, pozwala dzieciom zrelaksować się w wodzie i czerpać korzyści z masażu.

Baby Spa pozwala niemowlętom cieszyć się unoszeniem się, masażem

1 kwietnia 2017 r00:47

Właścicielka Kristi Ison wpadła na ten pomysł po przeczytaniu podobnej koncepcji w U.K, która od tego czasu pojawiła się w Australii, Południowej Afryce i Hiszpanii.

Ison, która podzieliła się swoją koncepcją z serialem telewizyjnym “Shark Tank”, uważa, że ​​jej firma była pierwszym tego rodzaju uzdrowiskiem w USA. Od otwarcia w 2014 r. Około 1 800 klientów po raz pierwszy skorzystało z usług spa, Ison powiedziany. Wiele dzieci pływa co tydzień, ponieważ uważa je za bardzo kojące i relaksujące – dodała.

pływak baby is a spa for infants
Młody klient odpręża się w Float Baby w Houston.Uprzejmość Float Baby

“Dzieci uwielbiają to, ponieważ jest to znajome środowisko, cieszą się swobodą ruchów i ciepłą wodą”, powiedziała 46-letnia Ison..

“Rodzice mówią nam, że lubią towarzyskie wyjście i rozmowę z innymi rodzicami, którzy zmagają się z tymi samymi wyzwaniami, przed którymi stoją.”

Wizyta składa się z dwóch elementów: hydroterapii, z noworodkami unoszącymi się w pojedynczych tubach przez około 20 minut, nosząc na szyi swoje specjalne urządzenia pływające w kształcie pączka, aby utrzymać głowy nad wodą; oraz masaż noworodkowy, wykonywany przez rodziców podczas szkolenia przez certyfikowanego instruktora.

Wizyta kosztuje 68 USD, z rabatami oferowanymi rodzicom, którzy rezerwują wiele sesji. Im młodsze są dzieci, tym lepiej reagują na wodę, ponieważ ostatnio spędzili dziewięć miesięcy unosząc się w płynie owodniowym w macicy, powiedział Ison.

“Noworodki szczególnie to lubią, widzimy, jak pływają, a potem mają małą drzemkę podczas unoszenia się” – zauważyła. “Starsze dzieci, naprawdę lubią kopać, bryzgać i towarzysko”.

Urządzenia pływające – opracowane przez Float Baby – mają wewnętrzny pierścień, który podtrzymuje podbródek i podstawę dziecka, jednocześnie pozwalając swobodnie poruszać ramionami i nogami pod wodą, powiedział Ison. Wymyśliła podobne urządzenie do użytku domowego.

Woda jest oczyszczana, a jej temperatura jest utrzymywana na poziomie 95-98 stopni Fahrenheita. Dzieci noszą pływackie pieluszki, a balie są codziennie prane – dodała. Rodzice gromadzą się wokół wanny i obserwują maluchy podczas sesji.

POWIĄZANE: Trzymaj te dzieci: Badania pokazują, że wczesny dotyk ma trwały wpływ na dzieci

pływak baby is a spa for infants
Float Baby właścicielka Kristi Ison prowadzi dziecko do wanny.Uprzejmość Float Baby

Ison jest wielką fanką unoszenia się dla dzieci, z jej korzyściami biznesowymi, takimi jak zwiększona siła. Eksperci twierdzą, że każdy rodzaj ćwiczeń poprawi siłę i zdrowie sercowo-naczyniowe.

“Nie wydaje mi się, żeby było coś wyjątkowego w wodzie” – mówi Claire McCarthy, pediatra w Boston Children’s Hospital i asystent profesora pediatrii w Harvard Medical School..

“Nie sądzę, aby było to konieczne i myślę, że niemowlęta mogą czerpać takie same korzyści zdrowotne dzięki aktywnej zabawie w domu z rodzicami – z dodatkowymi korzyściami wiążącymi i za darmo”.

Mimo to wizyta w spa powinna być bezpieczna, o ile dzieci są ostrożnie nadzorowane w basenie, a woda jest czysta, powiedział McCarthy. Urządzenia do flotacji nie stanowią problemu, o ile są dobrze napompowane i usunięte, jeśli wydaje się, że są dyskomfort i dopóki dziecko jest stale obserwowane, dodała.

pływak baby is a spa for infants
Młody klient lubi pływać w Float Baby.Uprzejmość Float Baby

I choć najmłodsi klienci Float Baby mają 2 tygodnie, McCarthy powiedział, że lepiej dla dzieci mieć kontrolę tułowia i głowy, która zaczyna się około 4 miesięcy. Do tego czasu ryzyko infekcji, które mogliby złapać od innych dzieci również się zmniejszy – dodała.

A jeśli rodzice chcieliby, aby ich dziecko grało w wodzie i otrzymywało korzyści związane z ćwiczeniami, McCarthy powiedziała, że ​​poleciłaby szkołę pływania dla rodziców i dzieci nad ofertą spa. I oczywiście zawsze jest wanna!

Komentarz edytora: Ta historia została opublikowana po raz pierwszy 9 września 2014 r. I zaktualizowana 19 kwietnia 2017 r.

Śledź A. Pawłowskiego na Facebooku, Instagramie i Twitterze.