Baby Cersei? Zobacz najlepsze nowe nazwiska dzieci wybranych przez rodziców w zeszłym roku

Rodzice wprowadzili w 2017 roku 1100 nowych nazwisk dla dzieci, w tym 11 słodkich, niewinnych dziewczynek nazwanych od złej królowej w “Grze o tron”.

“Kochanie, Cersei potrzebuje zmienić pieluchę, zanim wróci do wyrabiania jej morderczego spisku na światową dominację!”

Nowy baby names
Dzwoniłeś do Draxlera lub Camreigh? Shutterstock

Cersei może potrzebować innego sezonu “Game of Thrones”, aby naprawdę się zapalić. Dane opublikowane przez Social Security Administration wskazują, że najpopularniejszą nową nazwą w 2017 roku, która nie pojawiła się w bazie danych SSA w 2016 roku, jest Camreigh, czyli nazwa 91 dzieci urodzonych w zeszłym roku, a nie Toyota Toyota z King Arthur w 1995 roku..

Już nigdy nie przegap historii rodzicielstwa dzięki biuletynowi TODAY Parenting! Podpisz tutaj.

Dla tych, którzy uważają Camreigh za zbyt powszechny, zawsze jest Kamreigh, nazwa nadana 18 dzieciom.

Tradycjonaliści zawsze mogą iść z Camry, która po raz pierwszy stała się modna w 1997 roku, gdy 113 dzieci otrzymało to imię.

Najmodniejsze nazwy dla dzieci w 2018 roku…

25 kwietnia 2016 r00:46

Nazw tych nie należy mylić z Knoxlee, Novahlee, Brexleigh, Owsley, Kayzleigh, Haysley, Hazeley, Lakeleigh lub Riverleigh, które również sporządziły listę opracowaną przez firmę Quartz na podstawie danych SSA.

Zasadniczo, jeśli nauczyciel szkoły podstawowej wykrzyknie imię dziecka za pięć lat, a dzieci usłyszą tylko część “leigh”, cały plac zabaw odwróci się.

Te imiona mają jeszcze wiele do zrobienia, zanim znajdą się na terytorium Emmy i Liama, które w zeszłym roku były najpopularniejszymi nazwiskami dla dziewcząt i chłopców. Jest też modna Olivia i Noah dla dzieci urodzonych w tym roku.

Najbardziej popularne nazwy dla dzieci na 2017 rok…

29 listopada 2017 r01:29

Gwiazdy miały także wpływ, jako że gwiazda mediów społecznościowych, DJ Khaled, nazwał swojego syna Asahd, który był drugim po Camreigh wśród nowych nazwisk.

Oto 10 najpopularniejszych nowych nazw.

1. Camreigh

2. Asahd

3. Taishmara

4. Kashdon

5. Teylie

6. Kassian

7. Kior

8. Aaleiya

9. Kamreigh

10. Draxler

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.