Anna Faris otwiera przerażające pierwsze tygodnie po urodzeniu syna przedwcześnie

Podczas gdy Anna Faris i Chris Pratt przeszli na kilka sposobów jako małżeństwo, pozostają zjednoczeni, gdy chodzi o jedną osobę: ich 5-letniego syna, Jacka.

Ta część ich więzi jest nierozerwalna, ponieważ jak wyjaśnia Faris w swoim nadchodzącym pamiętniku “Nieuwarunkowana”, ona i Pratt musieli opierać się na sobie nawzajem, by otrzymać wsparcie od momentu, w którym Jack wkroczył na świat..

Chris Pratt, Anna Faris, Jack Pratt
Aktor Chris Pratt, Anna Faris i syn Jack Pratt uczestniczą w ceremonii uhonorowania Pratta gwiazdą w Hollywood Walk of Fame 21 kwietnia 2017 roku w Hollywood w Kalifornii.Axelle / Bauer-Griffin / FilmMagic

Ich chłopak urodził się przedwcześnie, ważąc nieco ponad 3 funty i spędzając kilka pierwszych tygodni życia w NICU (oddział intensywnej terapii noworodków).

“Pediatryczny neurochirurg siedział z Chrisem i ze mną, aby powiedzieć nam, że Jack miał poważne krwawienie mózgowe i istniała szansa, że ​​może on być niepełnosprawny rozwojowo”, wspomina Faris w fragmencie z “Nieuwarunkowanego” opublikowanego w “People”. “Byłem w kompletnym szoku … Więc Chris i ja zrobiliśmy co mogliśmy, co było trzymaniem rąk i nadziei i zmierzenia się z tym razem”.

W 2014 r., Podczas przemówienia na marszu korzyści Dimes, Pratt podzielił się swoją pamięcią w tym samym czasie.

“W tym momencie złożyłem obietnice, jakiego rodzaju tata chciałbym być” – powiedział. “Modliłem się tylko, żeby żył wystarczająco długo, bym mógł ich zatrzymać.”

Poruszanie się po tym wszystkim okazało się trudne, ale też bardzo satysfakcjonujące.

“Te momenty mogą być trudne dla par, ale dla nas to naprawdę nas zbliżyło” – napisał Faris. “Czuliśmy, że to my jesteśmy przeciwko światu.”

Wideo: Chris Pratt uczy syna do łowienia ryb, a to urocze

11 kwietnia 2016 r00:38

Teraz Jack się rozwija.

“Od czasu do czasu ma napady furii (czy wspomniałem, że ma 5 lat?), Ale jest naprawdę dobrym dzieckiem, jest szczęśliwy i pyszny i lubi się przytulać” – dodała.

Czego więcej mógłby chcieć każdy rodzic?