Amanda Seyfried zapewnia mocny przekaz broniący matek karmiących piersią

Amanda Seyfried pojawiła się na Twitterze w środę, aby bronić karmienia piersią przed tymi, którzy oceniają matki i jak karmią swoje dzieci.

W tweetach cytowała artykuł o kwarcu z 2016 r. Napisany przez Maureen Shaw z nagłówkiem “Seksualna seksualizacja Ameryki jest tak wszechobecna, że ​​inne kobiety uważają, że publiczne karmienie piersią jest obrzydliwe”.

“Karmienie piersią jest niesamowite. Formuła jest niesamowita. Karmienie dziecka jest niesamowite. Nie niesamowite? Wyrok, “31-letnia aktorka wyrzuciła wiadomość, zanim przejdzie do cytowania Shaw.

“Piersi są przeznaczone do karmienia niemowląt. Przy wszystkich naszych postępach w kwestiach feministycznych, w jaki sposób taki prosty imperatyw biologiczny pozostaje tak napiętnowany? Jednym słowem: seks. Żyjemy w kulturze wygodnej z wykorzystaniem piersi do sprzedaży hamburgerów, na miłość boską. “

Kontynuował Seyfried, cytując Shaw: “Jak wolałbyś, żeby twoje ciało było przedstawiane?”

Seyfried, która powitała swoje pierwsze dziecko, córkę, z mężem Thomasem Sadoskim w marcu, w dużej mierze trzymała szczegóły swojego życia osobistego pod osłoną, ale wcześniej mówiła o macierzyństwie.

“Czuję, że moje jajka umierają, muszę się na to zdobyć … Chcę dziecka, bardzo źle, chcę być matką, źle”, powiedziała Marie Claire w Wielkiej Brytanii w 2015 roku. “Tak właśnie czuję Czułem to przez dwa lata. “

Seyfried i Sadoski potajemnie uciekli w marcu po wiadomościach, które wybuchły we wrześniu zeszłego roku, kiedy para została zaangażowana po mniej niż roku randki. Para po raz pierwszy spotkała się, gdy razem pracowali nad pokazem off-Broadwayowym “The Way We Get By” w 2015 roku, ale ich związek nie stał się romantyczny, dopóki nie zjednoczyli się na planie swojego najnowszego filmu “The Last Word”.