Al Roker i żona Deborah Roberts otwierają się na temat małżeństwa, rodzicielstwo w nowej książce

To nieuniknione, że przez ponad dwie dekady małżeństwa pewne nawyki doprowadzą do obłędu jednego z małżonków.

Dla Al Roker i Deborah Roberts jest to sposób, w jaki jeździ i sposób, w jaki próbuje rozwiązywać bitwy swoich dzieci..

Al Roker, żona Deborah Roberts otwierają się na temat miłości, kompromisu w nowej książce

Jan.04.201604:31

Para dziennikarzy zajmuje się tymi tematami i innymi, dzieląc się spostrzeżeniami na temat tego, jak wychowali swoje dzieci – i zajmowali się sobą – w ciągu 20 lat małżeństwa w nowej książce “Byli tam, zrobili to: rodzinna mądrość dla współczesnych czasów”.

POWIĄZANE: W domu z DZISIAJ: Al Roker wita w swojej kuchni na Manhattanie

Bardziej niż cokolwiek, para koncentruje się na tym, co ich łączy, powiedzieli DZISIAJ podczas omawiania swojej książki.

“Uwielbiam to, że stara się robić rzeczy krok w bardzo ciepły i zabawny sposób” – powiedziała Deborah.

Al powiedział, że uwielbia empatię swojej żony.

“Jest bardzo współczującą osobą i myślę, że zaszczepiła to w naszych dzieciach i wiele z niej wyszło na mnie” – powiedział.

Ale para ma swoje różnice, na przykład sposób planowania podróży związanych z pracą. Deborah wychodzi na ostatnią chwilę i wraca do domu tak szybko, jak to możliwe.

“Al, z drugiej strony, odejdzie w niedzielę, zanim będzie musiał tam być w poniedziałek, ponieważ chce zjeść kolację”, powiedziała. “Trochę to krępuje mnie, że nie czuje winy, którą czuję”.

Glin Roker and Deborah Roberts
Al Roker i Deborah RobertsDZISIAJ

Ale Al czuje się winna z powodu poświęcenia, które żona zrobiła krótko po tym, jak ich córka urodziła się 17 lat temu.

“Kiedy mieliśmy Leilę, stało się to trudnym momentem w naszym małżeństwie, ponieważ pracowałem już rano, a ABC podeszła do niej i powiedziała:” Chcielibyśmy, żebyś wykonał pracę dziennikarza w “Good Morning America” ​​- powiedział.

Była to okazja, o której Deborah marzyła i modliła się, ale z nowonarodzonym dzieckiem w domu ktoś musiał zostać z nią w domu rano.

“Deborah zdecydowała się wycofać. Jej kariera trochę na tym ucierpiała. Zawsze czujesz się z tego powodu winna – powiedział Al.

Deborah przyznała, że ​​czuła się zaskoczona, jak sprzeczna jest decyzja.

“Przyznaję, że w głębi serca czułem czasami, że poświęciłem więcej, ale myślę, że on też mnie słuchał i próbował poczuć odrobinę mojego bólu”, powiedziała.

POWIĄZANE: Al Roker, po złożeniu obietnicy zmarłemu ojcu, stracił 160 funtów

Małżonkowie omawiali także sporadyczne różnice w rodzicielstwie, zwłaszcza gdy dotyczą problemów, które ich dzieci mają z przyjaciółmi. Deborah chce wskoczyć i pomóc córce rozwiązać problemy, a Al ma więcej rąk do roboty.

“Chcę zaprosić przyjaciela na babeczki i załatwmy to. Podejście Al polega na tym, “Niech sobie poradzą. Będzie dobrze. Po prostu zostaw to w spokoju – powiedziała. “Jestem więc trochę bardziej zaangażowany i mam ręce, a Al jest znacznie bardziej zdystansowany, jeśli chodzi o wtrącanie się w ich życie.”

Ale największym źródłem zaostrzenia między tymi dwoma? Napędowy.

“Kiedy przeniosła się do tego miasta, była śmiertelnie przestraszona, aby dostać się za kierownicę pojazdu”, zauważył Al. “Teraz nasze największe walki są, ponieważ nie jestem wystarczająco agresywny za kierownicą.”

Deborah przyznała, że ​​uważa, że ​​Al jest próbnym kierowcą.

“On nie zsunie się do przodu i nie ryzykuje,” powiedziała. “Jeździ jak mała staruszka, która idzie do kościoła.”

Al wymyślił rozwiązanie: Deborah zawsze prowadzi, gdy są razem.

Al dzieli serdeczną rodzinną lekcję od ojca

18.06.201504:02