9 nakazów i zakazów dla nauczycieli, które każdy rodzic powinien znać

Nauczanie to często niewdzięczna, ale bardzo ważna praca. Jeśli ktokolwiek zasługuje na prezent z powrotem do szkoły, powiedzielibyśmy, że nauczyciele powinni być pierwszymi na liście. W końcu oni robić Zabierz dzieci z rąk na wiele godzin dziennie. Ale co one robią naprawdę chcieć? Aby dowiedzieć się, DZIŚ zapytał nauczycieli i rodziców o najlepsze prezenty, jakie kiedykolwiek otrzymali lub dali. Wyniki są, cóż, edukacyjne!

DO: Pamiętaj, że nauczyciele też są dorośli

Wierzcie lub nie, butelka alkoholu może być doskonałym prezentem dla nauczyciela dziecka. Jeden z rodziców skomentował, że kupiła butelkę tequili Patrona dla nauczyciela przedszkola syna, podczas gdy inna wspomniała, że ​​”butelka szampana zwykle załatwia sprawę”. Nawet jeśli nauczyciel nie pije, zawsze może przynieść butelkę na nadchodzące przyjęcie.

Patron Silver Tequila, 50 USD, Zachys

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Patron srebrna Tequila

50 USDZachys

Szampan Moutard Brut Grand Cuvee, 30 USD, Wine.com

Szampan Moutard Brut Grand Cuvee

30 USDWine.com

Kieliszek do wina dla nauczycieli, 10 USD (zwykle 11 USD), Etsy

Kieliszek do wina dla nauczycieli

10 USDEtsy

Jeśli nie podoba ci się sprowadzanie alkoholu do szkoły Twojego dziecka, spersonalizowana kieliszka do wina lub kubek do piwa to doskonała alternatywa.

NIE: Odpady pieniędzy na małe bibeloty lub kubki

Nie ma potrzeby dodawania dodatkowego bałaganu na biurku. Jak jeden nauczyciel odpowiedział na DZISIAJ: “Dostaję tyle kubków i ozdób i małych bibelotów do mojego biurka, że ​​nie wiem co z nimi zrobić, w końcu zostają ponownie obdarowani lub ofiarowani”.

DO: Bądź kreatywny!

Domowe zestawy do przetrwania to świetny sposób, aby pokazać swoje uznanie dla stresu, z jakim nauczyciele walczą codziennie. Upewnij się, że każdy przedmiot jest rzeczywiście użyteczny i zawiera kilka specjalnych przysmaków. Dodatkowy kredyt, jeśli wybierzesz pojemnik wielokrotnego użytku!

Spersonalizowany zestaw uznania dla nauczyciela Kit Box, 7 USD, Etsy

Spersonalizowane zestawienie uznania dla nauczyciela

7 USDEtsy

Wolisz, aby prezent był tak prosty jak to tylko możliwe? Wypełnij słoiki z masonem.

32 Uncje Mason Jars (pakiet dwóch), 9 dolarów, Amazon

32 uncja Mason Jar (zestaw 2 sztuk)

9 USDAmazonka

Oto kilka pomysłów na to, co należy uwzględnić w zestawie (bonus: wszystkie pochodzą z Amazon!):

Dove Chocolate Variety Mix, 17 USD, Amazonka

Dove Chocolate Variety Mix

17 USDAmazonka

Indywidualnie opakowana czekolada daje nauczycielom słodki sposób na oddanie się (lub w trakcie) gorączkowego dnia.

Tide To Go Pen, 6 USD, Amazon

Tide To Go Instant Stain Remover Liquid Pen

6 USDAmazonka

Te Długopisy Tide To Go mogą pozbyć się zakreślacza, jedzenia lub plam sztuki, z którymi nauczyciel może się skontaktować.

Advil Packets, 9 USD, Amazon

Advil Packets

9 USDAmazonka

Zarządzanie pokojem pełnym dzieci nie zawsze może być łatwe … czasami może nawet wywoływać bóle głowy. Posiadanie tych pakietów Advil pod ręką może zatrzymać te bóle w ich śladach.

Starbucks 10 dolarów karty upominkowe (zestaw czterech), 40 dolarów, Amazon

Starbucks 10 dolarów karty upominkowe (zestaw czterech)

40 USDAmazonka

Bo kto nie potrzebuje kawy, żeby przejść przez cały dzień?

Purell Hand Sanitizer (Case Of Eight), 10 USD (zwykle 24 USD), Amazon

Środek do dezynfekcji rąk Purell (Case of 8)

10 USDAmazonka

Dzieci, zwłaszcza młodsze dzieci, mają skłonność do przenoszenia zarazków.

Burt’s Bees Lip Balm (zestaw czterech), 8 USD, Amazonka

Burt’s Bees Nawilżający balsam do ust

8 USDAmazonka

Który nauczyciel nie mógł się trochę rozpieszczać? Te bestsellery Burt’s Bees świetnie się czują na ustach i pozostawiają je nawilżone przez cały dzień.

Zestaw do przeżycia nauczyciela, 4 USD, Etsy

Znacznik zestawu do przeżycia nauczyciela

4 USDEtsy

Nauczyciele pokochają, jak wiele myśli przyłożono do połączenia wszystkich różnych elementów, ale jeśli chcesz zrobić jeszcze więcej, te znaczki z Etsy są doskonałe. Poproś dziecko, aby napisało notatkę do swojego nauczyciela z tyłu, aby uzyskać spersonalizowany dotyk.

NIE: Idź za burtę lub zbyt dziwnie

Jeden z nauczycieli opowiedział historię otrzymywania jajeczek jedwabnych, ponieważ kiedyś uczyła historii na Jedwabnym Szlaku. Twórczy? Może. Praktyczny? Absolutnie nie. Postaraj się znaleźć prezenty, które naprawdę będą się podobać.

DO: Pracuj w ramach swojego budżetu

Jeśli chodzi o dawanie prezentów dla nauczycieli, to naprawdę liczy się ta myśl. W przejmującym opowiadaniu udostępnionym na facebooku TODAY, jeden z nauczycieli opowiedział, że jej ulubionym prezentem była zużyta butelka balsamu. Pracowała w szkole w centrum miasta w Filadelfii, a studentka była zdenerwowana, nie mogła sobie pozwolić na “prawdziwy prezent” i wyjaśniła, że ​​to najlepsze, co mogła zrobić. Nie wiedziała, że ​​jej nauczyciel podzieliłby się tą historią jako najlepszy prezent, jaki otrzymała w całej swojej karierze.

Oto cztery niedrogie opcje, które pokażą nauczycielowi, jak bardzo zależy Ci na tym, bez rozbijania banku:

Taylors of Harrogate Classic Tea Gift Gift Box, 11 USD, Amazonka

Taylors of Harrogate Classic Tea Gift Gift Box

11 USDAmazonka

Herbata to łatwy prezent dla nauczyciela, który ma się zrelaksować po długim dniu. W ośmiu różnych typach każdy znajdzie coś dla siebie.

Pink Grapefruit Treats, 11 USD, The Body

Różowe, grejpfrutowe przysmaki

11 USDCiało

Zestaw zawiera żel pod prysznic, balsam żelowy i różową luffę.

Docelowa Karta Podarunkowa, 5 USD +, Cel

Docelowa karta podarunkowa

5 USDCel

Karty podarunkowe Target mogą zmieścić się w dowolnym budżecie i łatwo wybrać, ile chcesz wydać. Można je dostarczyć pocztą, e-mailem lub telefonem komórkowym. Najlepsza część? Nauczyciele mogą kupić to, czego naprawdę chcą dla siebie, swoich rodzin lub klas.

Spersonalizowany notatnik Apple Red Polka Dot, 6 USD, Etsy

Spersonalizowane Notatnik Apple Red Polka Dot

6 USDEtsy

Ten notatnik jest idealny do tworzenia list, notowania pomysłów lub wysyłania notatek do domu ze studentami. Sprytna personalizacja podnosi go nad inne ogólne notatniki.

DO: Podaruj prezent z serca

Nauczyciele naprawdę chcą jednego daru w szczególności: serdeczne dzięki. Domowe prezenty od uczniów lub odręczne notatki z podziękowaniami to rodzaj prezentów, które nauczyciel będzie pielęgnować przez wiele lat.

Dziękuję kartom (48 hrabstw), 12 dolarów, Amazon

Karty z podziękowaniami (48 punktów)

12 USDAmazonka

Po 12-letniej nauce jeden z komentatorów wyjaśnił: “Przytulanie lub żarliwe pragnienie tego sezonu jest zawsze wspaniałe i nic nie kosztuje. Tak cudownie, że można je zapamiętać w myślach innych”.

NIE: Zapomnij o wyspecjalizowanych nauczycielach

Nauczyciele, którzy koncentrują się na takich przedmiotach jak muzyka, sztuka, siłownia i częściej nie zauważają. Rozpoznaj ich ciężką pracę i na pewno będą wdzięczni!

DO: Zrób to osobiście

Czy mają ulubioną drużynę piłkarską? Czy są dumnymi absolwentami? Ludzie lubią czuć, że ich prezenty są osobiste, więc nie bój się wykorzystać ich interesów. Pewna nauczycielka z dumą stwierdziła, że ​​bilety na mecz Giants były jej ulubionym prezentem.

DO: Pula pieniędzy z innymi rodzicami

Jeśli zastanawiasz się nad trasą karty podarunkowej, spraw, by była szczególnie imponująca dzięki współpracy z innymi rodzicami w klasie. W ten sposób nauczyciel może czuć się swobodnie w prezentach, które naprawdę chcą.

Artykuł został pierwotnie opublikowany 14 października 2016 r.