31 dni kostiumów na Halloween: “Zezwy” z “The Sandlot”

Każdego dnia w październiku, przynosimy ci inspirację na Halloween z zespołu DZISIAJ dla rodziców. Nasi koledzy dzielą się swoimi ulubionymi kostiumami, niezależnie od tego, czy są inspirującymi kreacjami DIY, czy szybkimi i łatwymi w zakupie rozwiązaniami. Chodzi o to, aby małe gobliny były szczęśliwe, prawda?

Dodaj tę stronę do zakładek, aby codziennie otrzymywać nowe pomysły na kostiumy i udostępniaj własne zdjęcia i historie z Halloween w dziale TODAY dla rodziców.

29 października: “Zezwy” z “The Sandlot”

chasingbabiesanddreams / DZISIAJ Zespół ds. rodzicielstwa

Fajnie jest pokazywać nasze filmy dla dzieci z naszych młodszych dni, a ten kostium “Pikorny” Michaela “Zezwala”, zainspirowany filmem “The Sandlot”, jest fantastycznym powodem, aby obejrzeć ten film z lat 90. ze swoimi dziećmi w Halloween..

DZISIAJ Parenting Team Contributor Chasing Babies & Dreams podzielił się tym słodkim pomysłem na kostium w dziale TODAY, opisując “The Sandlot” jako “jeden z największych filmów wszechczasów”.

“Lato, baseball, przyjaźń” – napisała. “Jest wypełniona esencją młodości i wspomnień z prostego dzieciństwa – takiego świata, w którym mam nadzieję, że mój syn dorośnie!”

Już nigdy nie przegap historii rodzicielstwa dzięki biuletynowi TODAY Parenting! Podpisz tutaj.

Naturalnie ta kreatywna mama poszła do pracy, tworząc uroczy kostium dla swojego syna.

“Niezapomniana postać z filmu jest łatwa do przerobienia” – napisała w poście. “Wszystko, czego potrzebujesz, to para tanich okularów przeciwsłonecznych – i zdejmij soczewki”.

Ten kostium nazywamy biegiem domowym!