18 bezpłatnych (lub tanich) zajęć letnich gwarantujących, że dzieci nie będą się nudzić

Od dziennych obozów po rodzinne wyjazdy drogowe, walka o zaplanowanie letniej przerwy wypełniona ekscytującymi zajęciami dla dzieci jest prawdziwa … a nie tania.

Jeśli szukasz zajęć, które sprawią, że dzieci nie będą się tłoczyć latem tego roku, nie szukaj dalej.

Więc zasznuruj swoje buty do gry w kręgle i wydrukuj swoje letnie tabele czytania, ponieważ mamy listę 18 sposobów (niedrogo) wypełnienia harmonogramów twojego dziecka.

1. Miska dla dzieci za darmo

Program Kids Bowl Free oferuje dzieciom dwie darmowe gry w kręgle każdego dnia przez całe lato. Po prostu odwiedź stronę Kids Bowl Free i znajdź najbliższe kręgielnie uczestniczące w programie, aby zapisać się na ten program.

Rodzice będą musieli zapłacić za wypożyczenie butów do gry w kręgle. A dla rodziców, którzy chcą wziąć udział w zabawie w kręgle, karnet rodzinny, który pozwala dorosłym na wspólne spędzanie wieczorów z dziećmi przez całe lato wynosi 30 USD..

2. Filmy letnie

Kina w całym kraju oferują bezpłatne (lub tanie) letnie filmy dla dzieci i ich rodzin w wybrane dni tygodnia. Niektóre większe sieci, które oferują letni program filmowy to AMC Theatres, Cinemark i Regal, ale warto szukać lokalnych teatrów.

3. Szkoła biblijna na wakacje

Letni ulubieniec to pisarz jest wakacyjną szkołą biblijną (VBS) w naszym lokalnym kościele … lub kościołach. Ponieważ kościoły zazwyczaj oferują VBS za darmo lub małą opłatę rejestracyjną jako sposób na pomoc w ich społecznościach – wyszukiwanie w Google pobliskich kościołów może ujawnić kilka tygodni lata, w których dzieci mogą wyjść z domu na kilka godzin na socjalizację i zabawa w bezpiecznym środowisku.

4. Mecz wolontariuszy

Wolontariat razem jako rodzina może być świetnym sposobem dla dzieci, aby dowiedzieć się o znaczeniu pomocy w ich społeczności. Dzięki funkcji doboru wolontariuszy rodzice mogą wyszukiwać możliwości w swoim kodzie pocztowym, a nawet filtrować wyniki wyszukiwania na działania, które przyjmują dzieci.

5. Określ docelowe wydarzenia w społeczności

Rodzice w niektórych miastach mogą znaleźć oferty bezpłatnych lub niedrogich wydarzeń sponsorowanych przez Target na stronie wydarzenia społecznościowego sprzedawcy. Od darmowego wstępu do Muzeum dla Dzieci w Miami w wybrane czwartki po rodzinne dni w Muzeum Skrzydeł Luke w Seattle, potencjał zabawy może zainspirować letnią rodzinną podróż.

6. Prace budowlane w budynku Home Depot

Odwiedź stronę Home Depot, aby uzyskać listę – i wstępnie zarejestrować – darmowe prace budowlane dla dzieci oferowane w wybrane soboty. Prace prowadzone są dla dzieci w wieku 5-12 lat, a dzieci, które uczęszczają na zajęcia, przygotowują własny drewniany projekt i odbierają certyfikat ukończenia, fartuch roboczy i pamiątkową szpilkę.

7. Kids Skate Free

Podobnie jak Kids Bowl Free, Kids Skate Free pozwala dzieciom w wieku 10 i poniżej korzystać z bezpłatnych wrotek w ich okolicy. Witryna pobiera niewielką opłatę administracyjną za dziecko przy początkowej rejestracji w niektórych obszarach.

8. Letnie programy czytania

Doskonałym sposobem na zachęcenie dzieci do czytania podczas letnich wakacji jest zapisanie ich do letniego programu czytania. Dzieci, które ukończyły dziennik czytania w Barnes & Noble, otrzymują darmową książkę, a Chuck E. Cheese daje dzieciom 10 tokenów do wypełnienia tabeli czytania.

9. Historia opowiadania Pottery Barn Kids

We wtorki o godz. 11 w Pottery Barn Kids odbywają się historie dzieci z książkami i zajęciami dla dzieci. Dzieci, które zostają członkami Klubu Książek dla dzieci w stodole Pottery, otrzymują specjalną niespodziankę po wzięciu udziału w pięciu wydarzeniach.

10. Program do czytania Six Flags

Dzieci w Przedszkolu do szóstej klasy mogą uzyskać darmowy wstęp do dowolnego parku tematycznego Six Flags, wykonując sześć godzin rekreacyjnego czytania w miesiącach letnich w ramach programu Six Flags Read to Succeed.

11. Muzea Bank of America na nas

Posiadacze kart Bank of America otrzymują bezpłatny wstęp do muzeów w pierwszy pełny weekend każdego miesiąca. Rodziny mogą zaoszczędzić pieniądze na wizytach w miejscach takich jak Newseum w Waszyngtonie, DC lub w Muzeum dla Dzieci w Południowej Karolinie w Myrtle Beach, przedstawiając swoje karty Bank of America w weekendy kwalifikacyjne. Zwróć uwagę, że ponieważ dzieci zazwyczaj nie posiadają kont bankowych, rodzice będą odpowiedzialni za kupowanie dzieci.

12. Każde dziecko w parku

Rodziny posiadające szczęście, które mają czwartą równiarkę, mogą uzyskać bezpłatny wstęp do parków narodowych – od Parku Narodowego Acadia w Maine po Narodowy Pomnik Agatów Fossil Beds w Nebrasce – z programem “Każdy dzieciak w parku”. Dzieci biorą szybki quiz na stronie programu, a następnie drukują przepustkę parkową. Bieżące karnety są ważne dla dzieci w czwartej klasie w roku szkolnym 2017-2018 i wygasają w dniu 31 sierpnia 2018 roku.

13. Biblioteki publiczne

Jak zawsze, twoja lokalna biblioteka publiczna jest niesamowitym zasobem. Biblioteki często przyjmują kluby książki, rzemiosła i specjalne występy w miesiącach letnich dla dzieci w każdym wieku.

14. Eventy American Girl w sklepie

Popularni producenci lalek American Girl oferuje zarówno bezpłatne, jak i płatne imprezy dla dzieci w ich sklepach detalicznych w całym kraju. W lipcu w sklepach odbędzie się specjalna impreza dla dziewczyny roku 2018, kochającej kosmos dziewczyny o imieniu Luciana, z pokazami naukowymi, rzemiosłem i wieloma innymi.

Już nigdy nie przegap historii rodzicielstwa dzięki biuletynowi DZISIAJ Rodzice! Podpisz tutaj.

15. Obozy technologiczne

Dzieciom, które kochają technologię, mogą podobać się obozy oferowane przez sklepy takie jak Apple i Microsoft. Apple Camp, program dla dzieci w wieku 8-12 lat, to darmowy program, który uczy umiejętności takich jak tworzenie filmów i kodowanie, podczas gdy młodzieżowe obozy młodzieżowe YouthSpark uczą dzieci w wieku 6 lat i więcej o wszystkim, od robotyki po popularną grę wideo Minecraft.

16. Kreatywność obozu

Sklepy rzemiosła Michaels będą organizować zajęcia Camp Creativity dla dzieci przez całe lato od 11 czerwca do 27 lipca. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja, a zajęcia kosztują od 2 do 5 dolarów, w zależności od wieku dziecka. W każdym tygodniu zajęcia będą zawierały zestaw rzemiosł, z wyjątkiem piątków, kiedy dzieci tworzą swój własny szlam.

17. Dzieci w kuchni

Od zajęć Junior Chef w Williams-Sonoma po lekcje gotowania i imprezy dla dzieci w Whole Foods, tanie lekcje gotowania na lato oznaczają, że ktoś oprócz ciebie może robić kolację w domu.

18. Groupon

Wyszukiwanie Groupon w zakładce “rzeczy do zrobienia” dla twojego kodu pocztowego ujawni listę lokalnych atrakcji, takich jak parki trampolinowe i małe zoo, z których wszystkie oferują zniżkowe wstępy za pośrednictwem strony transakcji.