Zwycięzca projektu “The Runway: All Stars”, Anthony Ryan, broni odwetu Joshua

Ustawiając rekord dla większości zwycięstw, Anthony Ryan Auld został zwycięzcą drugiej edycji “Project Runway” w czwartek wieczorem. Sezon 9 siódmego miejsca pokonał Uli Herznera (sezon 3), który zajął trzecie miejsce za Emilio Sosą (sezon 7).

Chociaż sędziowie zachwycali się “Mystical Winter” Uli i pochwalili Emilio “Urban Plantation” za odważne oświadczenie polityczne (wszystkie jego modele były Afroamerykanką), byli najbardziej pod wrażeniem zaskakujących graficznych projektów Anthony’ego Ryana. To był imponujący pokaz dla wszystkich trzech finalistów, którzy mieli tylko cztery dni i 3 000 $, aby uzupełnić swoje mini-kolekcje.

Miały jednak pewną pomoc: każdy finalista został poproszony o wybranie wyeliminowanego projektanta, aby ułatwić sobie pracę. Największym szokującym finałem był ostatnio usunięty Joshua McKinley, który odmówił udzielenia pomocy, gdy Anthony Ryan wybrał go jako pierwszego.

Kwaśne winogrona? Nie ma szans, Anthony powiedział w piątek rano The Clicker. “Był zmęczony i nie winiłem go”, powiedział nowy mistrz. “Zasadniczo, wyzwania się cofają, mieliśmy tylko (spędziliśmy mniej niż 48 godzin) w Paryżu, spaliśmy w samolocie, zmieniliśmy ubrania i poszliśmy prosto do pracowni.”

Przed wczesnym rankiem, Joshua był na nogach do 1 rano, rywalizując z Uli w improwizowanym dodatkowym wyzwaniu. “Jest dobrym przyjacielem, ale nie byłby w stanie dać 100 procent”, powiedział Anthony Ryan, który zamiast tego wybrał Kayne.

Inną niespodzianką nocy był komentarz Anthony’ego Ryana, że ​​gdyby nie wygrał, musiałby zrezygnować z kariery w projektowaniu. “Złożyłem wniosek o wszystko”, opowiedział o swojej walce o znalezienie pracy w branży. Przypisuje mu wyzwanie ukończenia Uniwersytetu Stanowego w Luizjanie zamiast szkół artystycznych, takich jak Parsons czy Fashion Institute of Design i Merchandising. “Przez rok z rzędu nigdy nic nie słyszałem, a finansowo to był ogromny ciężar”.

Wydaje się to niewiarygodne, ale Anthony Ryan nalega, aby był “gotowy do powrotu do handlu i pracy dla chłopca”.

Zamiast tego ma teraz “wielką robotę” – w modzie. Oprócz wygranej pieniężnej jego wygrane obejmują roczną pracę redaktora magazynu “Marie Claire”, która będzie zawierała także wiele jego projektów. (Zgłosił także studio szycia i haftu, pakiet technologii i płatną wycieczkę za wszystkie tygodnie mody w miastach na całym świecie.)

A rodzinny bohater Baton Rouge będzie wykorzystywał swoje doświadczenie biznesowe w swojej karierze projektowej. “Chcę podjąć najmądrzejszą decyzję finansową i przeprowadzić wiele badań w przemyśle … jest wiele rzeczy, których nie wiem”.

Ale w tym sezonie dużo się o nim dowiedział.

“Przyszedłem nie wiedząc, co mam zrobić w sezonie 9 (i niektóre z moich projektów) nie działało estetycznie, tym razem doszedłem do tego z otwartym umysłem (i naprawdę znalazłem) bardziej z siebie jako projektanta … … Widziałeś mnie w trakcie serii.

Porównując swoje doświadczenia z sędziami, Anthony Ryan powiedział: “Myślę, że All-Stars są najbardziej skoncentrowani na designie, to jest telewizja, ale myślę, że oryginalny” Project Runway “jest nieco bardziej oparty na fabule” z większym naciskiem na “dramat. “

Jest podekscytowany ucieczką od dramatu w nadchodzącym sezonie “Runway”, którego premiera zaplanowana jest na 24 stycznia..

“Absolutnie straciłbym swoje” – powiedział, jeśli został obsadzony w edycji drużynowej. “WTF?” Ale przyznał: “Jestem podekscytowany oglądaniem”, dziwiąc się, że ten, kto wymyślił tę koncepcję, jest “twórczym geniuszem”.

Poproszony o uszeregowanie możliwych partnerów, Anthony Ryan powiedział: “Najgorszy byłby Ivy, zdecydowanie najlepszy, najlepiej Joshua”.  

Jeśli chodzi o jego projekty w tym sezonie, Anthony Ryan – który również był ulubieńcem fanów – uważa, że ​​jego zwycięska kreacja dla wyzwania USA Today jest najlepsza.

“Byłem naprawdę dumny z tej sukienki”, powiedział o eleganckim niebieskim, białym i czarnym wyglądzie, przypominającym Narciso Rodgrigueza.

Ta sukienka, zainspirowana zdjęciem zgłoszonym przez fanów, była z kolei inspiracją dla jego kolekcji finałowej.

“To był dla mnie punkt zwrotny.”

Czy zainspirowała cię kolekcja Anthony’ego Ryana, czy też Uli lub Emilio zasłużyli na zwycięstwo? Sound off na naszej stronie na Facebooku. 

Powiązana zawartość:

  • Sędzia “Project Runway”, Michael Kors, zastąpiony przez Zac Posena

Więcej w The Clicker:

  • Domniemany Teoo hoaxter na przesłuchanie do “The Voice”
  • Najpiękniejsze chwile Nicki Minaj z “Idola”
  • “Skandal” gwiazda Bellamy Young: “Mellie pójdzie walczyć!”