Zwycięzca “Koła fortuny” wygrywa 76 000 $, rozwiązując łamigłówki w ciągu kilku sekund – za każdym razem

Jeśli więcej osób, takich jak Robert Santoli, pojawi się w “Koło fortuny”, może zacząć dodawać kolejne zagadki do popularnego teleturnieju!

Zwycięzca “Koła fortuny” wygrywa 76 000 $, rozwiązując każdą zagadkę w kilka sekund

Mar.31.201601:07

To dlatego, że Yorktown z siedzibą w Nowym Jorku Santoli był w stanie wysadzić wszystkich w studio, omijając prawie każdą zagadkę, w tym gdy na planszy była tylko jedna litera.

W filmie z weekendu, który ma już ponad 870 000 wyświetleń w serwisie YouTube, Santoli podrywał układankę po układance, czasami, gdy nikt jeszcze nie zarobił pieniędzy.

Robert Santoli totally dominated the game, but did apologize to his fellow contestants.
Robert Santoli całkowicie zdominował grę, ale przeprosił swoich kolegów.Youtube

23-latek ćwiczył przez kilka lat, jak powiedział TapInto.net, a niektóre z jego nawyków w nauce mogą pomóc przyszłym zawodnikom – takim jak ty.

WIĘCEJ: “Koło” niesamowicie dobrego fortuny! Zawodnik oszałamia z jednoliterowym odgadnięciem, wygrywając 91 000 $

Po pierwsze, Santoli i pozostali uczestnicy nauczyli się z wyprzedzeniem, że show był sponsorowany przez Carnival Cruise Line, co oznaczało, że wiele zagadek będzie miało temat morski.

“Natychmiast wymyśliłem stale rosnącą listę zagadek o tematyce rejsów, żeglarstwa, ryb, łodzi – wszystkiego na wodzie” – powiedział. Pomogło to, na przykład, w szybkim odgadnięciu “Port & Starboard”.

Prowadził również badania na stronach internetowych, które śledzą przeszłe łamigłówki, i wiedząc, że niektóre frazy się powtarzają, zaczął zapamiętywać najważniejsze. Miał także mentoring / coaching od byłego zwycięzcy Emila de Leona, który w zeszłym roku wyszedł na świat ze swoimi niesamowitymi domysłami..

“Noc przed nagraniem, spotkaliśmy się osobiście po raz pierwszy i spędziliśmy wiele godzin rozmawiając o tym programie” – powiedział Santoli. De Leon był nawet na widowni do nagrywania. “To był dla niego wielki zaszczyt.”

Santoli rozwiązał łamigłówki tak szybko, że zaoferował nawet “szczere przeprosiny” innym graczom, którzy nawet nie dostali szansy na spin w niektórych rundach. Ale jak sobie przypominał, podczas przerwy na reklamę, Pat Sajak poprosił go, aby “pozwolił komuś grać, dobrze?”

Robert Santoli couldn't help himself from winning big, even if Pat Sajak hoped he would tone it down.
Robert Santoli nie mógł się powstrzymać od dużej wygranej, nawet jeśli Pat Sajak miał nadzieję, że to zmniejszy.Youtube

Santoli powiedział, że próbował, ale ostatecznie wygrał każdą nagrodę oprócz jednej.

WIĘCEJ: Zawodnik “Koła fortuny” robi “najszczęśliwsze zgadywanie życia”

Co więc zrobi z wygranymi w wysokości 76 000 $ w gotówce i nagrodach (w tym dwóch rejsach)? “Spłać moje pożyczki studenckie od Fordham i kup lub dzierżawę własny samochód”, powiedział. Poza tym może spędzać czas na rejsie po porcie i prawej burcie!

Śledź Randee Dawn na Twitterze.