Złupić? Włochaty! Daniel Radcliffe uprawia długie zamki do następnej roli

Obraz: Daniel Radcliffe
Daniel Radcliffe.Dzisiaj

Cięcie w pixie jest takie zeszłego lata. Była gwiazda “Harry Potter” Daniel Radcliffe zamienia się w przedłużanie włosów, aby stworzyć nową magię filmową.

Normalnie czysty brytyjski aktor, 24, pojawił się z przekonująco długimi lokami na odcinku “Graham Norton Show”, a także na londyńskim pokazie swojego filmu “Kill Your Darlings”.

Włosy są właściwie częścią Igora, asystenta z przygarbionymi plecami, w nadchodzącej adaptacji “Frankensteina”. Na szczęście nie było żadnej wzmianki o postawie Radcliffe’a, która dostała przebój w tej roli.

W programie “Norton” Radcliffe podzielił się kanapą z brytyjską pisarką kulinarną, Marią Berry, która nie mogła się oprzeć wyszczotkowaniu włosów z twarzy Radcliffe’a i usiłowaniu zakrycia go za uchem. “Jest bardzo miękki, prawda?” Berry powiedział.

“To prawdziwe, martwe ludzkie włosy” – powiedział Radcliffe. Kiedy Berry zapytał, czy to jego, Radcliffe powiedział: “Nie, to jest, jak zakładam, martwa osoba lub osoba, która oddała włosy”. Berry zdecydował się wywnioskować, że darowizna od żywej osoby, która miała przycięte włosy, była bardziej atrakcyjną opcją.

– Znaleziono go na podłodze – włączył się Norton.

Wydaje się jednak stosowne, aby w roli “Frankensteina” można było manipulować wyglądem jednej z głównych postaci za pomocą czegoś ze zwłok.

Niezależnie od pochodzenia rozszerzeń Radcliffe’a, warto zadać sobie pytanie, czy Dirty Hairy to wygląd, który lubisz. Oddaj swój głos w załączonej ankiecie.