Zobacz niesamowity hołd dla człowieka “Home Alone” – z ponad 50 wersjami samego siebie

Kto mógłby zapomnieć o klasycznym filmie “Home Alone”, w którym pojawił się mały Kevin McAllister (Macaulay Culkin) pozostawiony przez swoją przeciążoną rodzinę w Christmastime?

Cóż, producent muzyczny Mike Tompkins pamięta to, i zrobił coś odwrotnego niż bycie “samotnym” w odtwarzaniu muzyki z tego filmu: nakręcił ponad 50 wersji samego siebie śpiewających fragmenty sugestywnego soundtracku Johna Williamsa a cappella i nagrał je wszystko razem dla niesamowitego jednoosobowego refrenu!

Tompkins siedzi na składanym krześle w czarnym swetrze, pokrytym różami i wykonuje – z ciałem i głosem – mashup muzyki filmowej.

Jan Williams -
Teraz wszyscy razem!Youtube

Poza tym ma zabawne wideo zza kulis, które pokazuje, jak to wszystko ułożył, łącznie z drobnymi katastrofami po drodze (jak zepsute światło).

Wspomnienie! Zobacz artykuł Macaulay Culkin “Home Alone” w 1991 roku

19 grudnia 2017 r01:10

I nie jest to jedyny rodzaj potężnego brzmienia remake a cappella, za który odpowiada Tompkins; w zeszłym miesiącu opublikował wersję Chainsmokers i “Something Just Like This” Coldplaya z 1000 osobami z 64 krajów, które oglądano prawie 800,00 razy.

Uważaj te filmy za niespodziewane i całkowicie oryginalne święta Bożego Narodzenia (lub jakąkolwiek porę roku)! W końcu jest pora roku na harmonię.

Śledź Randee Dawn na Twitterze.