Zobacz emocjonalny ślub Ellen i Portii upamiętniający ich “wyjątkowy dzień”

Minęło 10 lat, odkąd Ellen DeGeneres i Portia de Rossi powiedziały “I dos” w romantycznej i pięknej ceremonii dla nich – i historyczny moment w dążeniu do równości małżeństwa dla wszystkich.

Aby uczcić tę okazję, oboje zabrali się na Instagram w czwartek, aby spojrzeć na swój wielki dzień i podzielić się nim ze swoimi fanami i obserwatorami. (Ostrzeżenie: przed rozpoczęciem gry możesz chcieć chwycić chusteczkę).

“To był dla nas wyjątkowy dzień”, napisał DeGeneres w podpisie, który towarzyszył filmowi i fotomontażowi z wesela, który miał miejsce w ich domu w Beverly Hills.

Gdy klip się otwiera, panny młode widzą się po raz pierwszy w swoim formalnym stroju i oboje poświęcają chwilę, by docenić drugie.

“Wyglądasz pięknie”, mówi de Rossi gospodarzowi talk-show. DeGeneres po prostu powtórzył: “O, mój Boże!” łzy napłynęły jej do oczu.

Zdjęcia, które dopełniają teledysk, rozbłysły emocjonalnym wydarzeniem wypełnionym uśmiechami, pocałunkami, muzyką i parą futrzastych przyjaciół, którzy wzięli w tym udział..

Ale film był tylko częścią obchodów mediów społecznościowych. Obie kobiety podzieliły się także “przejmującymi i wyjątkowymi” słowami zmarłego filozofa i samopomocy, guru Wayne Dyer, który zorganizował ich wesele..

“Moja droga Portia i Ellen,” zaczął. “Dzisiaj zrobiliśmy wielki krok naprzód ku ideałowi, który wszyscy, bez wyjątków, nie tylko jesteśmy równi, ale każdy z nas ma niezbywalne prawo do dążenia do własnego szczęścia”.

Dyer kontynuował: “Często mówiłem, że prawdziwa szlachta nie jest lepsza od kogokolwiek innego, chodzi o to, że jest się lepszym od tego, kim byłeś.” Dzisiejsza wymiana ślubów symbolizuje wielu, którzy byli przed wami, którzy zostali zmuszeni aby żyć w spokojnej desperacji, czając się w cieniu, że jako ludzie stajemy się naprawdę lepsi niż kiedyś. “

Prawa do małżeństw osób tej samej płci zostały odwołane w Kalifornii zaledwie kilka miesięcy po ślubie gwiazd. Choć ich małżeństwo pozostało legalne, minęło kolejne pięć lat, zanim inne pary tej samej płci mogły poślubić w państwie i siedem lat, zanim zrobiły to w całym kraju..

Ellen DeGeneres i Portia de Rossi spędzają wakacje z żyrafami

29 maja 2017 r00:58

W 2017 roku, z okazji ich dziewiątej rocznicy, 30-letni zwycięzca Emmy DeGeneres oświadczył, że bycie de Rossiego “jest najlepszą rzeczą, jaką jestem”.

Gratulacje dla nich obu!