Zobacz “David After Dentist” dzisiaj i dowiedz się, jak wirusowe wideo pomogło rodzinie

“Czy to prawdziwe życie?” To właśnie mały chłopiec, zdezorientowany po przebudzeniu się ze znieczulenia, poprosił swojego ojca w jednym z najbardziej zapadających w pamięć filmów wirusowych wszechczasów. Siedem lat później ojciec i syn stojący za “David After Dentist” zatrzymali się DZISIAJ, by porozmawiać o prawdziwej, wirusowej wideo-sławie.

YouTube obchodzi 10-lecie

30 kwietnia 2015 r02:21

“Po prostu myślałem, że kilka osób to zobaczy” – powiedział David DeVore senior TODAY’s Carson Daly. “Kilku rodzin i przyjaciół, i to było to.”

Carson Daly and David
Carson rozmawia z Davidem DeVore Jr. i sr. w sali Orange na cześć 10-lecia YouTube.DZISIAJ

Oczywiście, w 2008 roku, kiedy YouTube i całe wirusowe zjawisko wideo były jeszcze młode, DeVore nie mógł wiedzieć, że w końcu klip, który nagrał za pomocą kamery Flip, uzyskałby ponad 128 milionów wyświetleń.

WIĘCEJ: Wszystkiego najlepszego, YouTube! Obejrzyj 10 naszych ulubionych filmów i zagłosuj na swoje

“Myślę, że to jest zabawne” – powiedziała nam młoda gwiazda wideo, obecnie 14-letnia. “Mam na myśli, że po jakimś czasie starzeje się – po obejrzeniu go, jak, 128 milionów razy”.

David After Dentist
David “After Dentist” DeVore Jr., w 2008 i 2015 rokuYoutube; DZISIAJ

David powiedział, że choć wciąż jest rozpoznawany przez jego popularne wideo, to dzieje się tylko “trochę” w tych dniach.

WIĘCEJ: Chłopcy “Charlie Bit My Finger” są już dorośli … i nadal urocze!

Ale sława nie jest jedyną rzeczą, którą wydostał się z doświadczenia “Dawid po dentystę”. Sprawdza się także dla swojej rodziny.

“Tak, zarobiliśmy trochę pieniędzy dzięki YouTube i ich programowi partnerskiemu” – ujawnił Tata. “Ale to wszystko się zmieniło, wiesz, pomóż rodzinie, a zwłaszcza pomóż Williamowi [bratu Dawida] i Davidowi zostać w prywatnej szkole”.

Niezła wypłata za nagłą delirium u jednego dziecka.

Śledź Ree Hines w Google+.