Zobacz Christopher Walken, wybierz swoje ulubione wrażenie Christophera Walkena DZISIAJ

Christopher Walken jest naprawdę jedyny w swoim rodzaju, ale to jego charakterystyczny styl – rozpoznawalny głos i sposób bycia – sprawia, że ​​jest jednym z najbardziej naśladowanych aktorów w Hollywood.

Od seriali komediowych po pokazy nagród do późno-nocnej telewizji, wydaje się, że wszyscy w Tinseltown mają w swoim repertuarze wrażenie Christophera Walkena, aw piątek gwiazda zatrzymała się DZISIAJ i obejrzała kilku najlepszych.

Christopher Walken: Na początku nie mogę stwierdzić, kiedy ludzie mnie naśladują

29.2.201604:42

Podczas gdy nie ma wątpliwości, który z aktorów kręci się, kiedy włamują się do swoich podań, Walken wyjaśnił, że nie zawsze żartuje – na początku.

“Kiedy ludzie to robią, nigdy nie wiem, co robią,” powiedział. “A potem łapię.”

POWIĄZANE: Zobacz wrażenia Kevina Spacey’a z Johnny’ego Carsona i Christophera Walkena na temat “Dziś wieczorem”

I ma wdzięczność za dźwięk dosłownie podobny.

Po obejrzeniu Tiny Fey, Kevina Pollaka, Bradleya Coopera, Kevina Spaceya i innych, którzy go promowali, musiał przyznać: “Kevin jest bardzo dobry”.

Ale który Kevin? O ile nie można zaprzeczyć wielkości Pollak, mamy wrażenie, że Walken miał na myśli swojego kumpla i jego współtowarzysza “Nine Lives” Spacey, którego wrażenia na AFI Awards 2010 były naprawdę czymś.

Możesz złapać zarówno Walkena, jak i Spacey w komediowej komedii “Nine Lives” na dużym ekranie, kiedy otwiera się w kinach w całym kraju 5 sierpnia, ale nie musisz czekać tak długo, by śmiać się razem z Walkenem i niektórymi kocimi przyjaciółmi.

Aktor przywiózł ze sobą kilka futrzastych – i adoptowanych – zwierzaków do DZIŚ i pojawił się chaos Kitty.

Śledź Ree Hines na Twitterze.

Loading...