Zlot “90210”! Tori Spelling dołącza do Iana Zieringa w finale “Sharknado”

Szósta i ostatnia odsłona szykanckiej serii “Sharknado” Syfy jest już w drodze, a my mamy pierwsze spojrzenie na obsadę postaci.

Ale przygotujcie się! Ponieważ tym razem zabawa w filmach telewizyjnych jest cofana w czasie do burzy rekinów, która zapoczątkowała to wszystko. I wracają do lat 90-tych – coś w tym rodzaju.

W “The Last Sharknado: It’s About Time”, prowadzący człowiek Ian Ziering ponownie spotkał się na ekranie z jednym z jego kumpli Peach Pit z “Beverly Hills, 90210”.

Tori Spelling joins Ian Ziering in new 'Sharknado'
Tori Spelling dołącza do Iana Zieringa i reszty obsady “The Last Sharknado: It’s About Time”. SYFIA

To jest Tori Spelling!

Tak, Donna i Steve wracają do siebie na małym ekranie.

Tylko tym razem, zamiast Steve Sanders, Ziering odtwarza swoją obłąkaną postać “Sharknado”, Fin Shepard. I pisownia? Zamiast odgrywać rolę rówieśniczki Donny Martin, gra rolę matki Fin.

Rozgrywająca czas fabuła pozwala aktorce – która w rzeczywistości jest o dziewiętnaście lat młodsza od Zieringa w wieku 45 lat – zarówno na granie swojej rodzinnej matriarchy, jak i na walkę z tymi zroszonymi wiatrem bestiami obok siebie z synem..

A prawdziwy mąż Spellinga, Dean McDermott, też jest tutaj, grając ojca Fin’a.

Tori Spelling joins Ian Ziering in new 'Sharknado'
Idź, mamo! Tori Spelling dołącza do swojego ałunu “Beverly Hills 90210”, Iana Zieringa, w ostatnim odcinku serii “Sharknado” – i ona gra jego matkę. SYFIA

Dramat rozpocznie się dokładnie tam, gdzie skończył się w “Sharknado 5: Global Swarming”.

Alert spoiler!

Kiedy fani ostatnio widzieli Fin, błąkał się po apokaliptycznym krajobrazie sam – dopóki nie wpadł na swojego dorosłego syna, Gila (granego przez Dolpha Lundgrena), który obiecał wykorzystać swoje niewyjaśnione, zabrać tatę z powrotem tam, gdzie zaczęło się najgorsze zagrożenie pogodowe na świecie.

Zgodnie z krótkim streszczeniem Syfy, aby ocalić ludzkość, Fin będzie musiał “powstrzymać Sharknado, który rozpoczął wszystko”.

I wygląda na to, że babcia Gila również zrobi to, co do niej należy.

Retrospekcja: Tori Spelling mówi o zaangażowaniu w “Beverly Hills, 90210” w 1995 roku

10 października 2015 r01:36