Zawodnik “X Factor” Don Philip: Byłem “zastraszany” w ujawnianiu, że jestem gejem

Dużo dramatu na premierze sezonu “The X Factor” w środowy wieczór, zwłaszcza gdy piosenkarka z przeszłości Britney Spears – Don Philip – uderzyła na scenę.

Don, który występował w duecie z piosenkarką “I Will Still Love You”, z debiutanckiego albumu Britney “… Baby One More Time”, sprowadził się do łez po tym, jak powiedziano mu, że nie będzie go prowadził panel – w tym Spears, który powiedział, że jego głos nie był “do kresu standardów” The X Factor. “

ZOBACZ ZDJĘCIA: Wszystko oprócz okropności! Gorące strzały Simona Cowella!

Jednak w czwartek Philip powiedział Access Hollywood nie tylko, że znów widział Spearsa, ale był jeszcze jeden powód, dla którego był emocjonalnie za kulisami.

Philip twierdził, że program wyciął 10 minut wywiadu, w którym przyznał, że jest gejem, po tym, co rzekomo było zastraszaniem.

ZOBACZ ZDJĘCIA: Popowa księżniczka Britney Spears

“To było coś w rodzaju prywatnej rzeczy, którą wypędzili ze mnie”, twierdził Philip w czwartek. “Powiedziałbym, że mnie prześladowano”.

Philip powiedział New York Post, że po przesłuchaniu, nagranym 16 czerwca w San Francisco, był zdruzgotany.

“Po tym, poszedłem do domu i miałem myśli o (samobójstwie). Byłem tak zniszczony, że mnie postawili “- powiedział Post.

ZOBACZ ZDJĘCIA: wczesne lata Britney Spears – spojrzenie wstecz!

Mówiąc do Access, Philip twierdził, że powiedział producentom “X Factor”, że nie chce mówić o byciu gejem w programie rzeczywistości.

“Za kulisami rozmawiałem z producentami o tym, co było moim sekretem. I wspomniałem, że moim sekretem byłam, że jestem gejem, ale naprawdę nie chciałem o tym rozmawiać w serialu. Tak więc, kilka minut później, kiedy wszedłem na scenę, L.A. Reid powiedział: “Jaki jest sekret? Jaki jest sekret? “W kółko. I musiałem to powiedzieć – twierdził Philip. “Po prostu miałem wrażenie, że zamierzają to powiedzieć, więc poczułem, że muszę to najpierw powiedzieć. I byłam tak bardzo zrozpaczona emocjonalnie, że nie mogłam tego zjednać, żeby właściwie śpiewać.

ZOBACZ ZDJĘCIA: Crazy! Seksowny! Fajne! Najgorętsze gwiazdy muzyki pop pojawiają się na scenie

“Czynnik X” nie emitował tej części, o której twierdził Philip.

Przemawiając do wypowiedzi Philipa do mediów, FOX wydało oświadczenie.

“Sędziowie nie otrzymali żadnych informacji o Panu Philipie przed przesłuchaniem. Dane osobowe, które pan Philip szybko zgłosił na początku przesłuchania, były zaskoczeniem dla sędziów, którzy pytali, co wydarzyło się w ciągu ostatnich 10 lat, ponieważ byli zainteresowani karierą Pana Philipa. Rozumiemy jego decyzję o omówieniu jego życia osobistego, ale orientacja seksualna pana Philipa nie była czymś, co sądził każdy sędzia czy producent, było istotne dla tego przesłuchania “- czytamy w oświadczeniu. “Kiedy reklamujemy i promujemy otwarte przesłuchania, tysiące ludzi jest informowanych o sposobach wejścia na wystawę. Pan Philip sam zdecydował się na szansę wygrania kontraktu na nagranie za pięć milionów dolarów. “

Podczas gdy przesłuchanie Philipa trafiło na pierwsze strony gazet, Spears pojawił się nie pamiętać go na czerwonym dywanie podczas premiery “The X Factor” na początku tego tygodnia.

“Czy spotkałeś się z kimś z przeszłości, jak sędzia taki jak Christina Aguilera w” The Voice “? – zapytał producent Spaces z Hollywood, odnosząc się do tego, że Aguilera nie rozpoznała Tony Lucca, jej byłego” Mickey Mouse Club ” podczas przesłuchania “Voice” w sezonie 2.

“Um, nie, właściwie,” Spears powiedział Access. “Nie mam. Nie.”

W pokrewnych wiadomościach “X Factor”, po głośnych wypowiedziach Simona Cowella, który był zdenerwowany, gdy NBC przedłużyło “The Voice’s” 3 sezon premiera do trzech nocy, w to miejsce, w środę naprzeciwko “The X Factor’s” Sezon 2 premiera, zwycięzca został koronowany w początkowej bitwie o ratingi.

“The Voice” z Christiną Aguilerą, Blake Sheltonem, Adamem Levine’em i Cee Lo Greenem pokonały “The X Factor” w liczbie około 3 milionów widzów. Około 10,5 miliona oglądało “The Voice”, a 7.5 oglądało “The X Factor”.

Powiązana zawartość:

  • Znęcana nastolatka Jillian zostawia Demi Lovato we łzach na “X Factor”
  • Simon Cowell mówi, że Khloe Kardashian ucieka przed gospodarzem “X Factor”
  • Simon Cowell: Britney Spears jest “trudna do zadowolenia” w “X Factor”
  • Demi Lovato: Simon Cowell jest zastraszany przeze mnie na “X Factor”

Więcej w The Clicker:

  • Dr Phil do Diny Lohan: W moim programie byłeś “podstępny”
  • Czy Katie Couric potwierdziła nowych sędziów “Idola” przed Foxem?
  • Nancy Grace wtłacza się w papierosa “Toddlers & Tiaras”
  • Znęcana nastolatka Jillian zostawia Demi Lovato we łzach na “X Factor”