Zawodniczka “Idola” Joanna Pacitti zdyskwalifikowana

“American Idol” ujawnił finałowych 36 zawodników walczących o tegoroczną koronę “Idol” w środę wieczorem. Jednak jeden zawodnik, który dokonał cięcia od tego czasu został zdyskwalifikowany od czasu Tygodnia Hollywood miał miejsce jesienią ubiegłego roku.

Joanna Pacitti, która we wczesnych rundach znalazła się pod ostrzałem po tym, jak odkryto, że ma rozległą karierę muzyczną, została ogłoszona w środę wieczorem jako jeden z 36 finalistów tego sezonu. Ale w komunikacie prasowym FOX, który został wysłany po transmisji programu w środową noc, sieć ogłosiła, że ​​Pacitti został uznany za niezdolnego do kontynuowania swojej misji “Idol”.

“Ustalono, że Joanna Pacitti nie kwalifikuje się do kontynuowania konkursu” – napisano w oświadczeniu. Uczestniczka “American Idol” Felicia Barton zastąpiła panią Pacitti w pierwszej 36. “

Decyzja została podjęta, ponieważ Pacitti kiedyś pracował z osobą zatrudnioną później przez 19 Entertainment, która produkuje “American Idol” z FremantleMedia, powiedziała inna osoba obeznana z dyskwalifikacją. Pacitti również znał drugiego pracownika z 19 Entertainment.

Pacitti został usunięty z serialu, aby uniknąć jakichkolwiek sugestii o nieuczciwości, powiedziała osoba, która poprosiła, aby jego imię nie było używane, ponieważ osoba ta nie była upoważniona do rozmowy o zwolnieniu z pracy.

Jak wcześniej informowaliśmy na AccessHollywood.com, niektórzy fani serialu domagali się zwolnienia Pacittiego z serialu po tym, jak ujawniono, że zagrała w “Annie” na Broadwayu i nagrała album dla Geffen records, “This Crazy Life”, który był wydany w 2006 roku.

Obraz: Felicia Barton
AMERICAN IDOL: Top 36: Felicia Barton. Miasto rodzinne: Virginia Beach. Obecnie Resides: Virginia beach, VA. CR: FOX.

Pacitti pojawił się również na ścieżce dźwiękowej do filmu “Legalna blondynka”, w którym śpiewała “Watch Me Shine” i “Out From Under” z filmu “Bratz” – utworu, który został później ponownie nagrany przez Britney Spears na jej nowym albumie. CD, “Cyrk”.

Podczas gdy wielu fanów uważało, że Pacitti zasłużyła na swój “Idol”, wielu fanów publikujących wiadomości na oficjalnym forum “Idola” myślało, że powinna zostać zdyskwalifikowana wcześnie z powodu jej pochodzenia, sugerując, że będzie miała przewagę, jeśli przejdzie do publicznego głosowania.

“Chodzi o to, że ponieważ jest” semi-pro “… ma już wbudowaną bazę fanów i blok głosowania. To przekręca konkurencję na swoją korzyść, zwłaszcza we wczesnych rundach “- napisał członek forum Marcdamon.

Inny użytkownik forum sugeruje, że Pacitti ma już szansę na sławę i ma nadzieję, że doprowadzi do zmiany reguły konkurencji “Idol”.

“Muszą zmienić zasady, aby zezwalać tylko na niewykorzystany talent. Joanna była już na 2 znaczących wytwórniach, miała okładkę Britney i 3 piosenki na 3 różnych ścieżkach dźwiękowych do filmów “- napisał Davesnay. “Odejmuje cenną przestrzeń od kogoś, kto nie miał jeszcze 5-6 szans”.

W ubiegłym tygodniu magazyn “Star” zwrócił uwagę, że Pacitti ma “bardzo bliskie powiązania z nie jednym, a dwoma” amerykańskimi idolami “.