Zastrzeżenie “Pirata Mistrza”, po którym następuje tragedia

Zastanawiasz się, jak pewne reality show coś zepsuło? Masz pytanie dotyczące konkretnego uczestnika?

Czy to “Survivor”, “American Idol”, “The Apprentice”, “Real World” czy inny program,. Gael Fashingbauer Cooper, redaktor telewizji MSNBC.com i Andy Dehnart, twórca, spróbują odpowiedzieć na nie.

Zanim wyślesz swoje pytanie, – możesz od razu uzyskać odpowiedź.

P: Powiedz nam, co się stało z Mistrzami Piratów. Czy samobójca jednego z zawodników spowodował odwołanie pokazu? A co dzieje się z pieniędzmi z nagrody, gdy program zostanie anulowany?    –Debbie w Kalifornii

ZA: CBS “Pirate Master” zadebiutował siedem lat do dnia, w którym zadebiutował “Survivor”, a podczas gdy oba pokazy miały ze sobą wiele wspólnego, piraci byli przeznaczeni na inny los: anulowanie.

Pod koniec lipca CBS wyjęło wtyczkę, chociaż trwają pozostałe pięć odcinków każdego wtorku.

W związku z tym program, który został już nagrany, będzie kontynuowany, tylko w Internecie, a nie w telewizji, a nagrody zostaną przyznane.

Oceny z pokazu spadły z czasem, ponieważ widzowie nie łączyli się z nim tak bardzo jak z “Survivor”, mimo że oba zostały wyprodukowane przez Marka Burnetta. Wizualnie, serial był może nawet bardziej oszałamiający niż “Survivor”, ale na odcinek było tylko jedno wyzwanie, a elementy gry sprawiały, że wydawało się nieco rozwodnioną wersją “Survivor”, zwłaszcza na początku..

Kilka dni po anulowaniu członkowie obsady i fani otrzymywali jeszcze gorsze wiadomości: Uczestnik , który był czwartą osobą “odciętą” w serialu i był prokuratorem okręgowym w Reno, zmarł w ten piątek z pozornego samobójstwa. Członkowie obsady ujawnili swój żal z powodu straty w internetowych postach w ten weekend; pomimo rywalizacji ze sobą, wielu pozostaje bardzo blisko.

Wcześniej, na stronie MySpace umieszczonej na stronie innego członka obsady, Cheryl napisała: “Prawdę mówiąc, straciłem mocnego Cherl (sic!) I po prostu unoszę się dookoła, a ten pokaz frik’n nie pomaga, ponieważ był taki spór między Ryanem i mną, a także jego nie uzyskiwanie dobrych recenzji ….. wtedy zrobiłem National Enquirer dzisiaj, więc po prostu uderzam w to duże … hity wciąż nadchodzą. ” Ryan był jej chłopakiem, a tego lata umarł na skutek samobójstwa.

W oświadczeniu CBS powiedziała: “Wszyscy w CBS, którzy ją znali, są zszokowani i zasmuceni wiadomością o przedwczesnej i nieoczekiwanej śmierci Cheryl Kosewicz, będziemy pamiętać Cheryl o jej niezwykłej energii i współczuciu, a także pogłębiamy naszą najgłębszą sympatię dla jej rodziny i przyjaciół. . ”    -OGŁOSZENIE.

P: Co się stało z “Work Out” na Bravo w tym sezonie? Czy skrócili to ze względu na śmierć Douga?    –Amy, Cleveland

ZA: Odsuwając na moment straszliwą tragedię, jaką odniosła obsada “Work Out” w tym sezonie, nic się nie stało z serialem. To nie było krótkie, i zakończył swój pełny sezon zgodnie z harmonogramem, wietrzenie od marca do maja.

W rzeczywistości, drugi sezon “Wypracowania” wyemitował osiem odcinków plus zjazd, podczas gdy sezon pierwszy miał mniej odcinków, z zaledwie sześcioma. Są to dość typowe długości dla pokazów z docudrama Bravo.

Trener zginęło podczas produkcji drugiego sezonu, co prawdopodobnie wpłynęło na edycję całego sezonu, który rozpoczął się od Douga uczącego się choroby i zakończonego z instruktorami pamiętającymi go. Było to oczywiście nieprzewidywalne wydarzenie, ale redaktorzy wzięli go ze zwykłego dramatu w miejscu pracy z siłowni Jackie Warner, która w tym sezonie zawierała wiele ćwiczeń ze swoim trenerem – i byłym członkiem obsady “Amazing Race” – Rebeccą. –OGŁOSZENIE.

Pytanie: W zeszłym sezonie na “Więc myślisz, że możesz tańczyć”, w odcinku Vegas została uszkodzona młoda blondynka. Myślę, że mogła zranić stopę lub kostkę. Powiedziano jej, że będzie miała automat do następnego sezonu. Jednak nie widzieliśmy jej w tym sezonie. Co się stało?    –Pam

ZA: Masz na myśli Claire Callaway, nastoletnią baletnicę z Brownsboro w stanie Alabama, której lekarze zalecili, by nie tańczył na jej posiniaczonej stopie. Producent wykonawczy Nigel Lythgoe rzeczywiście powiedział jej, że może ponownie wziąć udział w konkursie bez kary w tym sezonie. Ale na niedawnym panelu “So You Think You Can Dance” podczas letniej trasy telewizyjnej krytyków, Lythgoe powiedziała, że ​​Claire była w ciąży, kiedy ten sezon się pojawił i dlatego nie był w stanie konkurować.     –G.F.C.

P: Czy jest jakieś słowo na temat kiedy “Meerkat Manor” powróci? Sprawdziłem wszędzie i nie znajduję żadnych aktualizacji tego niesamowitego programu.    –Tom, Nowy Jork

ZA: Kwiat i plemię powracają w tym tygodniu: “Rezydencja surykatek” powraca o 20:30. ET w dniu 10 sierpnia na Animal Planet. Chociaż wielu fanów , staraj się nie przywiązać zbytnio do tego uroczego małego motłochu: kanał kablowy już ostrzega widzów, że nie wszystkie klany Wąsaczy przetrwają w tym sezonie. –G.F.C.

Gael Fashingbauer Cooper jest edytorem telewizyjnym MSNBC.com. jest pisarzem i nauczycielem, który publikuje , codzienne podsumowanie wiadomości z reality TV.

Loading...