Zarejestruj ją: Hoda Kotb omawia sposób, w jaki poznała swojego “dżentelmena”

Środowy wieczór wizyty Kathie Lee Gifford i Hody Kotb w filmie “Watch What Happens Live” był pełen wspaniałych chwil. Ale po tym, jak Kathie Lee rozmawiała z Caitlyn Jenner, kolej na Hodę Kotb znalazła się w centrum uwagi – wyjaśniając zabawny, sławy sposób, w jaki poznała swojego dwuletniego chłopaka, Joela Schiffmana..

KLG i Hoda opowiadają o “Zobacz, co się dzieje: na żywo”

16 lipca 2015 r00:41

Tak się stało, powiedziała gospodarzowi Andy’emu Cohenowi, kiedy nie spodziewała się tego w ogóle. Została zaproszona do wystąpienia na imprezie z “facetami z Wall Street”, którzy byli “znudzeni”, a po jej zakończeniu Hoda zatrzymał się, by podpisać kilka autografów. Prawie na kursie.

Po tym jak podpisała kilka, jeden mężczyzna pojawił się w kolejce i poprosił o swoją. “Powiedziałem:” Do kogo mam to napisać? “- wspominała. “A on powiedział:” A może mnie? ” I powiedziałem: “Jak ‘atak do Ciebie?'”

Brawo

Uderzona, ale ostrożna, Hoda kazał komuś sprawdzić tło. “Nie miał obrączki, ale to wszystko, co wiedziałem”, powiedziała. Kontakt z imprezy wysłał e-mail do mężczyzny – Joela – który wysłał Hodę z powrotem. Była randka, para kliknęła i … “Wyjeżdżamy na dwa lata”, powiedział Hoda, który najpierw trzymał randkę, dopóki nie ustalili związku.

“Teraz jest tak solidny, że [ja] czuję się komfortowo” – powiedziała. “On jest uroczy.”

I wyraźnie ma dobry gust. Sprawdź wszystkie filmy tutaj, aby cieszyć się zabawą!

Hoda zdradza chłopaka: “Czuję ulgę!”

Jan.20.201509:51

Śledź Randee Dawn w Google+ i na Twitterze.