“Zabijasz mnie, Smalls!” Zobacz zabawne ucieczkę gwiazd “Sandlot” z nie-fanem

“The Sandlot” to taki ukochany film o dojrzewaniu, że trudno sobie wyobrazić, że jest ktoś, kto jeszcze nie oglądał opowieści o kochankach bejsbolowych z 1993 roku – i przeglądał ją (i może cytować z niej).

Jednak gwiazdy Patrick Renna i Tom Guiry, znany również jako Ham i Smalls, znaleźli właśnie taką osobę. Ale naprawdę zaskakujące było to, że w tamtym czasie ta osoba nosiła koszulkę “Sandlot” ozdobioną najbardziej pamiętną linią filmu.

“Powiedział mi miłą koszulkę do tego gościa, który szedł obok nas i nie miał pojęcia, o czym rozmawiamy” – napisała Renna. “Myślałem, że uchwycę tę chwilę.”

Zrobił to właśnie ze zdjęciem, które opisywał sam siebie, Guiry i nienazwanego i na pozór niepamiętnego młodego człowieka.

Najlepsza część? Renna uśmiechała się tuż obok zdjęcia z siebie na koszulce bez wentylatora, wraz z klasyczną linią (do Guiry) z filmu “Zabijasz mnie, Smalls!”

Tak, wydaje się, że podobnie jak stylowe retro rockowe koszulki noszone przez tych, którzy nigdy nie słuchali zespołu, modny zasięg i popkultura “The Sandlot” wykraczają daleko poza prawdziwych fanów filmu. I to w porządku.

Poza tym nigdy nie jest za późno, aby zostać fanem. W końcu “Legendy nigdy nie umierają”.

Jeśli ten koleś z Hamem i Smallsem go nie dogonił, być może złapał pokaz “The Sandlot”, kiedy wrócił do kin na początku tego tygodnia z okazji 25-lecia.

Jeśli nie, to jest jeszcze czas, aby zobaczyć go na niedawno wydanej edycji kolekcjonerskiej DVD i Blu-ray, i nigdy nie jest za późno, aby po prostu usiąść i oglądać zabawną zabawę TODAY z chłopcami lata.

Gwiazdy “Sandlot” ponownie łączą się 25 lat po wydaniu klasycznego filmu

12 kwietnia 2014 r04:50